• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
10 października 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
Drewniana, zadaszona konstrukcja zasłonięta pionowymi listwami z trzech stron, wewnątrz której stoi ławka i stolik służący jako miejsce do przewinięcia dziecka

Kąpielisko Krubin, pasaż im. M. Konopnickiej oraz place zabaw przy ul. Kraszewskiego i przy ul. Harcerskiej to miejsca, w których zamontowane zostały plenerowe przewijaki. Każdy z przewijaków stanowi element zadaszonej konstrukcji z trzema ściankami oraz ławką.

Plenerowe przewijaki umożliwiają rodzicom bezpieczne, komfortowe i dyskretne przewijanie dzieci podczas spacerów. Ażurowe konstrukcje o wysokości 190 cm, wraz z przewijakami i ławkami wykonane zostały z drewna zabezpieczonego lazurą.

Montaż plenerowych przewijaków zrealizowany został w ramach Budżetu Obywatelskiego. Pierwszą część tego zadania stanowiła instalacja przewijaków w obiektach użyteczności publicznej. W lipcu pojawiły się w Urzędzie Miasta (jeden zamontowano w toalecie w ratuszu na parterze, a drugi w toalecie za Biurem Obsługi Interesanta w budynku przy ul. Wodnej), w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego, w hali sportowej przy ul. 17 Stycznia oraz w siedzibie COEK STUDIO.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H