do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Podatki – stawki i druki na 2018 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
17 lipca 2017
kategoria:
Aktualności strona główna
Boczna ściana bloku, na którym może powstać mural

Miasto przygotowuje szereg wydarzeń, związanych z przyszłorocznymi obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Jednym z elementów uczczenia rocznicy będzie mural patriotyczny. Miasto na projekt muralu ogłasza konkurs. Prace można składać do 30 września. Nagroda dla autora zwycięskiej propozycji to 3 tys. zł. Mural powstanie na budynku przy pl. Kościuszki 1/3, projekt zostanie oficjalnie zaprezentowany 11 listopada bieżącego roku.

Tematyka pracy musi być związana z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Udział w konkursie może wziąć każdy. Osoby niepełnoletnie, powyżej 13 roku życia mogą uczestniczyć w konkursie za zgodą prawnego opiekuna. Powołana przez prezydenta miasta komisja konkursowa będzie oceniała walory artystyczne oraz zgodność z tematyką konkursu.

Prace należy dostarczyć do 30 września do Urzędu Miasta Ciechanów do Biura Obsługi Interesanta przy ul. Wodnej 1, bądź przesłać pocztą z dopiskiem „Konkurs na mural”. Praca konkursowa powinna zawierać plik z projektem na nośniku cyfrowym wraz z wydrukiem oraz wizualizację muralu na ścianie. Szczegóły określa poniższy regulamin. Informacji udziela Wydział Planowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami (tel. 23 674 93 08). Oficjalna prezentacja zwycięskiego projektu oraz przedstawienie jej autora odbędzie się podczas uroczystości 11 listopada 2017 roku.

Mural powstanie na północnej ścianie szczytowej budynku, znajdującego się przy pl. Kościuszki 1/3. Obejmie obszar od poziomu piątej kondygnacji w dół – do wysokości drugiej lub trzeciej. Zajmie powierzchnię około 105 m².

Z inicjatywą w sprawie patriotycznego muralu wystąpiło do prezydenta stowarzyszenie „Narodowy Ciechanów”.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf KONKURS MURAL CIECHANÓW 473.37KB pobierz plik: KONKURS MURAL CIECHANÓW

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H