• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
21 czerwca 2016
kategoria:
Aktualności strona główna

Część pomieszczeń, w których przyjmowani są klienci, hol na parterze i pierwszym piętrze oraz łazienka w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej wymagają remontu. Ośrodka nie stać na przeprowadzenie prac i zakup mebli, w związku z czym prezydent zaproponuje radnym zmiany w budżecie, dzięki czemu możliwe będzie przekazanie środków, które w znacznej części pokryją koszty remontu. 

W ramach remontu zaplanowane jest malowanie, wymiana zniszczonych podłóg, starych mebli. Odświeżone zostaną pomieszczenia, w których urzędują pracownicy socjalni, gdzie przyjmowani są klienci ośrodka. Remont dotyczył będzie również holu na parterze i pierwszym piętrze, wiatrołapu oraz łazienki. Konieczna jest także inwestycja w klimatyzację w serwerowni, jak również w monitoring. Monitoring jest niezbędny do zapewnienia bezpieczeństwa i odpowiedniego nadzoru wewnątrz budynku, jak również na zewnątrz.

Kilka miesięcy temu przeprowadzono w MOPS częściowy remont, remontu wymaga pozostała część wnętrz budynku. Prezydent zaproponuje Radzie Miasta podjęcie uchwały wprowadzającej zmiany w budżecie, co umożliwi przekazanie MOPS wsparcia finansowego. Kwota, która miałaby być przekazana to 77 tys. zł.

– Remont jest konieczny, zarówno ze względu na poprawę warunków pracy pracowników, ale przede wszystkim stworzenie odpowiednich warunków dla naszych klientów. Remont dotyczył będzie głównie tej przestrzeni, gdzie klienci są obsługiwani, gdzie załatwiają sprawy. Poza tym, monitoring w instytucjach takich jak MOPS powinien być standardem. Chodzi o bezpieczeństwo obiektu, przechowywanych dokumentów, sprzętu i co najważniejsze, bezpieczeństwo klientów i pracowników – powiedziała dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Małgorzata Szerszeń.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H