• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
26 września 2017
kategoria:
Aktualności strona główna
Mecz piłki nożnej rozgrywany w hali sportowo-widowiskowej. Na trybunach grupka widzów

Do 7 października można zgłaszać drużyny, które będą grać w piłkarskiej Lidze Zakładowej. Rozgrywki rozpoczną się 20 października, mecze będą odbywały się w piątki. Zagra „każdy z każdym”, przewidziana jest także runda rewanżowa.

Miasto wraz z MKS Ciechanów oraz MOSiR organizuje Ligę Zakładową, w ramach której drużyny reprezentujące firmy i instytucje będą raz w tygodniu rozgrywać mecze piłki nożnej na hali MOSiR przy ulicy 17 Stycznia 60C. Po zakończeniu zgłoszeń organizatorzy wraz z drużynami ustalą wszelkie szczegóły dotyczące m.in. długości czasu rozgrywania meczów, kwestii terminów i godzin poszczególnych spotkań oraz możliwości rozegrania rundy rewanżowej na boisku, na zewnątrz.

Drużyna może liczyć maksymalnie 12 zawodników – 6 podstawowych i 6 rezerwowych. Na boisku znajdować się będzie pięciu zawodników „w polu” i bramkarz. Liga ma charakter amatorski. Zespoły mogą składać się z pracowników firmy zgłaszającej się do rozgrywek oraz na przykład podwykonawców bezpośrednio związanych z daną firmą.

Zgłoszenia do Ligi Zakładowej przyjmuje MKS Ciechanów: , tel. 510 937 601, 505 244 523. Klub udziela szczegółowych informacji.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H