• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2022 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
02 sierpnia 2022
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Zaplecze sportowo-rekreacyjne przy Szkole Podstawowej nr 5 na osiedlu „Kargoszyn” zyskało nowe atrakcje dla dzieci. Teren przy szkole wyposażono m.in. w stację meteorologiczną i karuzelę. O realizacji projektu Edukacyjny plac zabaw „Piąteczka” zadecydowali mieszkańcy w ramach Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Na terenie należącym do szkoły ustawiono podwójną metalową karuzelę, zadaszoną drewnianą piaskownicę i urządzenie siłowni zewnętrznej. Dzieci i młodzież mają też do dyspozycji stolik piknikowy z ławeczkami, tablicę kredową z grą, urządzenie dydaktyczne „głuchy telefon”, eko-memory i tablicę ze stelażem. Na placu zabaw umieszczono też stolik z krzesełkami, które służą do gry w plenerowe szachy.

Projekt został zrealizowany dzięki głosom mieszkańców osiedla „Kargoszyn”, którzy wybrali go do realizacji w ramach tegorocznej edycji Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H