• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
05 czerwca 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Bank Żywności w Ciechanowie zaprasza na wspólne gotowanie do swojej siedziby. Bezpłatne warsztaty, kierowane przede wszystkim do rodziców z dziećmi w wieku szkolnym, odbędą się 8 czerwca w godz. 10.00-13.00. Konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie się do organizatora.

Organizatorzy podkreślają, że głównym celem warsztatów jest nauka, jak dbać o zdrowie poprzez prawidłowe odżywianie. Będzie można poznać nowe przepisy kulinarne, zasady łączenia smaków oraz produktów spożywczych jak również techniki kulinarne. Wydarzenie wspiera Urząd Miasta.

Siedziba Banku Żywności w Ciechanowie, gdzie odbędą się warsztaty, znajduje się przy ul. Śmiecińskiej 9 (wjazd od ul. Starowiejskiej). By wziąć w nich udział, należy zadzwonić pod nr telefonu 502 280 777 lub skontaktować się przez profil Banku Żywności w Ciechanowie na Facebooku.

Fundacja w tym roku organizowała warsztaty kulinarne dla mężczyzn z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet „Zdrowe i pożywne śniadania” oraz warsztaty kulinarne dla dzieci w wieku szkolnym „Dzieciaki gotują”. Ostatnie warsztaty przewidziane w ramach kulinarnego cyklu to „W 30 minut dookoła świata", czyli przygotowywanie, szybkich i egzotycznych dań.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H