• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
01 października 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
Grafika, na której narysowano dróch mężczyzn i kobietę przy kawiarnianym stoliku. Na stoliku stoi filiżanka kawy. Nad nimi lampa z ciepłym światłem. U góry napis:
 

Ciechanów zachęca wszystkich do głosowania w najbliższych wyborach parlamentarnych. Osoby, które nie chcą lub nie mogą głosować w swoim lokalu wyborczym, a będą 13 października przebywały w Ciechanowie, mogą dopisać się do spisu wyborców. Wystarczy złożyć wniosek w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Ciechanów (budynek przy ul. Wodnej 1, parter). Interesanci będą mieli taką możliwość również w najbliższą sobotę (5 października).

Do Wydziału Spraw Obywatelskich można składać pisemne wnioski do 8 października, od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy urzędu, czyli 8.00-16.00. Dodatkowo WSO będzie czynny 5 października w godz. 9.00-14.00. Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 23 674 92 19.

Ciechanów włączył się w kampanię Związku Miast Polskich zachęcającą do udziału w wyborach. W kampanii podkreśla się, że głosowanie to nie tylko obywatelski obowiązek, ale też świętowanie demokracji. Powstały specjalne grafiki, organizowane są dodatkowe ułatwienia poprzez otwieranie urzędów w sobotę (5 października).

– W wyborach każdy głos się liczy. Jeżeli chcemy mieć wpływ na kraj, w którym żyjemy, na naszą codzienność, to musimy głosować i nie możemy bagatelizować roli swojego głosu. Niestety bywa tak, że to niegłosujący decydują o wyniku. Można zagłosować, a potem np. wybrać się całą rodziną do Parku Nauki Torus przy zrewitalizowanej wieży ciśnień i wypić tam dobrą kawę – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.

Wybory do Sejmu Rzeczypospolitej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej odbędą się w niedzielę 13 października 2019 roku. Głosować będzie można bez przerwy od godz. 7.00 do godz. 21.00.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H