• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2022 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
10 sierpnia 2022
kategoria:
Aktualności strona główna

Gościem letnich spotkań autorskich w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej  w Krzywej Hali będą znani dziennikarze. Ciechanów odwiedzą: Alek Rogoziński, Michał Kolanko i Marcin Zaborski.

17 sierpnia o swojej pracy redakcyjnej i pisarskiej opowie Alek Rogoziński, który przez lata był związany z mediami. Karierę rozpoczął w połowie lat 90-tych w Rozgłośni Harcerskiej, potem zasiadał za mikrofonem m.in. w Radiu Plus i Radiu Kolor. W latach 2007-2020 pracował w wydawnictwie Edipresse, gdzie pełnił funkcję sekretarza magazynu „Party”. W 2015 r. zadebiutował kryminałem „Ukochany z piekła rodem” zdobywając pierwsze miejsce na liście bestsellerów sieci Empik. Sukces odniosły kolejne jego powieści: „Jak cię zabić, kochanie?”, ,„Do trzech razy śmierć”, „Lustereczko, powiedz przecie”, „Zbrodnia w wielkim mieście”, czy „Raz, dwa, trzy… giniesz ty!”.

24 sierpnia sekrety polityki ujawni Michał Kolanko. Dziennikarz „Rzeczpospolitej” napisał książkę „Game changer”, która ukazała się w kwietniu tego roku nakładem wydawnictwa Rebis. Publikacja zawiera wywiady ze strategami, marketingowcami i ekspertami na temat krajowej polityki ostatnich 30 lat. Przedstawiono w niej też najważniejsze trendy i zmiany, które kształtują obecny świat. Poczynione przez autora podsumowanie jest próbą odpowiedzenia na palące pytanie: kto wygra następne wybory?

31 sierpnia pałeczkę przejmie Marcin Zaborski. Dr nauk politycznych i wykładowca akademicki zajmuje się komunikowaniem społecznym i polityką wobec przeszłości. Specjalizuje się w badaniach miejsc pamięci i ekspozycji muzealnych. Jako dziennikarz pracuje w telewizji TVN24. Wcześniej prowadził programy w radiowej Trójce, TVP Historia i RMF FM. Publikował w „Dzienniku. Gazecie Prawnej” i w magazynie „Newsweek. Psychologia”. Autor książek: „Biuro Myśli Znalezionych”, „Lato'39. Jeszcze żyjemy” oraz „Piekielna nieobecność. Opowieść o przyjaźni z Zuzią Łapicką”.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
jpg Letnie spotkania autorskie w MBP - plakat 653.7KB pobierz plik: Letnie spotkania autorskie w MBP - plakat
docx Opis afisza sierpniowych spotkań w miejskiej bibliotece 15.52KB pobierz plik: Opis afisza sierpniowych spotkań w miejskiej bibliotece

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H