do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
15 maja 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

Jutro, 16 maja, na całym modernizowanym odcinku ul. Kargoszyńskiej, między ul. Kraszewskiego a pętlą miejską, wylewana będzie trzecia, ostatnia, warstwa nawierzchni, w związku z czym będzie on nieprzejezdny. W czwartek asfalt ułożony zostanie na skrzyżowaniach.

Dziś druga warstwa pojawi się na fragmencie między ul. Asnyka a pętla miejską. Dwie warstwy ponad trzy tygodnie temu ułożono między ul. Asnyka a Kraszewskiego. Teraz wykonawca będzie wylewał ostatnią warstwę na całości jezdni, znajdującej się w zasięgu inwestycji. W pierwszej kolejności na odcinkach między skrzyżowaniami a następnie na samych skrzyżowaniach. Kierowcy i mieszkańcy pobliskich posesji muszą liczyć się z utrudnieniami.

Prace na ul. Kargoszyńskiej przebiegają szybciej niż pierwotnie zakładano. Zakończyły się wszystkie roboty brukarskie, przebudowane zostały chodniki, powstała zatoka autobusowa i miejsca postojowe, wykonano prace związane z kanalizacją deszczową, wyasfaltowana została nowa ścieżka rowerowa, na terenach zielonych zasiano trawę, zasadzone zostały drzewa. W kolejnych dniach prowadzone będą prace porządkowe. Na przełomie maja i czerwca planowane jest wykonanie oznakowania, na przejściach dla pieszych pojawią się „kocie oczka”, czyli punktowe elementy typu LED.

Środki krajowe pozyskane na przez miasto na modernizację ul. Kargoszyńskiej to ponad 1,8 mln zł.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H