do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Podatki – stawki i druki na 2018 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
14 lipca 2017
kategoria:
Aktualności strona główna
Fragment odnowionej biegnący drogi wzdłuż Alei Niepodległości

W ramach bieżącego utrzymania dróg, Wydział Inżynierii Miejskiej i Ochrony Środowiska systematycznie zleca naprawy nawierzchni ulic, które jeszcze nie podlegają kompleksowym inwestycjom. Są to zazwyczaj drogi gruntowe oraz te, które w przyszłości czeka budowa podziemnej infrastruktury. Roboty prowadzone są od czerwca.

W czerwcu potrójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni emulsją i grysami wykonano na 320-metrowym odcinku ul. Hubala (od ul. Przyleśnej do posesji nr 10), 270-metrowym odcinku ulicy Przyleśnej, na 230-metrowym fragmencie ul. Komunalnej (od istniejącej nawierzchni asfaltowej do końca posesji nr 19), na 214-metrowym odcinku ulicy Patriotów, 200-metrowym odcinku ulicy Błękitnej. Utrwalono również w ten sposób 150-metrowy odcinek drogi od Alei Niepodległości do działek usługowych, 130-metrowy odcinek ul. Pęchcińskiej (od ul. Płockiej do ul. Baranowskiego), 120-metrowy odcinek drogi od ronda Honorowych Dawców Krwi (skrzyżowanie pętli z ul. Bielińską) w kierunku południowym, 112-metrowy odcinek ulicy Pogodnej. Część prac wykonano także na ul. Św. Anny (200-metrowy fragment od ul. Rzeczkowskiej do nawierzchni utwardzonej). Wkrótce utrwalenie zostanie wykonane na ulicach św. Jadwigi i św. Mateusza oraz na około 30-metrowym odcinku ul. Okrzei – na wysokości budynku nr 11.

W tegorocznych planach, związanych z bieżącym utrzymaniem dróg, są także remonty nawierzchni bitumicznych odcinków ulic: Widnej, Bema, Świętochowskiego, Księcia Konrada, łącznika między ul. Smorawińskiego i Armii Krajowej. Planowany jest również remont dolnego docinka ul. 17 Stycznia oraz części ul. Czarnieckiego – od ul. Szymanowskiego do ul. Granicznej.

Wyżej wymienione poprawy dróg i remonty znalazły się na liście zadań na 2017 rok, opracowanej po spotkaniach osiedlowych z prezydentem Krzysztofem Kosińskich. Zadania te stanowią postulaty mieszkańców.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H