• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
09 września 2016
kategoria:
Aktualności strona główna
Prezentacja uchwały reklamowej

„Ustawa krajobrazowa. Reklamy w krajobrazie miejskim: pierwsze doświadczenia, propozycje rozwiązań”. To temat konferencji, która dziś, 9 września, została zorganizowana przez Związek Miast Polskich na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie.

W Ciechanowie – mieście, które jako pierwsze w Polsce przyjęło zarówno uchwałę porządkującą reklamy jak i wprowadziło opłatę reklamową – odbyła się ogólnopolska konferencja z udziałem ponad dwustu przedstawicieli miast członkowskich Związku Miast Polskich. Podczas konferencji omówione zostały regulacje wprowadzone przez Ciechanów, założenia tzw. ustawy krajobrazowej, aspekty prawne, kwestie przestrzeni miejskiej jako krajobrazu, ładu przestrzennego, opłaty reklamowej, monitoringu reklam. Była to okazja do wymiany doświadczeń i dyskusji o propozycjach rozwiązań. W konferencji wziął udział udział między innymi architekt, były podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i Budownictwa, Ministerstwie Infrastruktury, były sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Olgierd Dziekoński oraz architekci, urbaniści, pracownicy urzędów i instytucji.

Zorganizowanie konferencji w Ciechanowie było inicjatywą prezydenta miasta Krzysztofa Kosińskiego, który jest sekretarzem zarządu Związku Miast Polskich.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H