do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
13 maja 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Gwiazdą juwenaliów, organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie, pod patronatem prezydenta miasta, będzie Bednarek Band. Wystąpią również Kuba Sienkiewicz i Romantycy Lekkich Obyczajów. Koncert oraz przekazanie studentom klucza do miasta odbędzie się na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich 17 maja. Początek zaplanowany jest na godz. 19.00.

Wstęp jest bezpłatny. Przed występem gwiazdy wieczoru prezydent Krzysztof Kosiński przekaże studentom klucz do miasta. Po koncertach przewidziana jest zabawa z DJ-em. Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka karmy na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie.

Tego samego dnia, o godz. 9.00 na terenie PCK studenci zmierzą się "(NIE)BEZPIECZNYCH ZAWODACH" o puchar dziekana zamiejscowego Wydziału Elektroniki, Dziennikarstwa i Technik Multimedialnych. W turnieju tym będą trzy konkurencje: turniej strzelecki, rzut granatem oraz pierwsza pomoc.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H