• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Koronawirus SARS-CoV-2Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
04 października 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
Kamienica przy ul. Warszawskiej 18, mieści sie tu placówka kulturalna

Dziś i jutro w Ciechanowie odbędzie się szereg różnorodnych wspieranych przez miasto wydarzeń. W piątkowy wieczór zaplanowano wernisaż wystawy poplenerowej. W sobotę odbędą się turniej karate oraz spotkania dla dzieci i dorosłych w ramach Nocy Bibliotek. W zrewitalizowanej kamienicy będzie miało miejsce spotkanie w ramach inicjatywy Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz.

Dziś, 4 października, o godz. 18.00 w galerii Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej STUDIO przy ul. 17 Stycznia 56A otwarta zostanie wystawa V Ciechanowskiego Pleneru Malarskiego „Malowniczy sierpień”. Prezentowane będą prace 23 artystów, którzy wzięli udział w plenerze organizowanym przez Oddział Ciechanowski Stowarzyszenia Autorów Polskich przy wsparciu miasta. Wernisaż wzbogacony zostanie o występy Angeliki Wójcickiej i Igora Jakuba Krajewskiego.

Jutro, 5 października, w hali sportowej przy ul. 17 Stycznia 60C rozegrany zostanie IX Turniej Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. Zawody rozpoczną się o godz. 11.00. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godz. 13.00, a dekoracje zwycięzców na godz. 18.00.

Również jutro Miejska Biblioteka Publiczna organizuje Noc Bibliotek. Spotkania odbędą się w dwóch siedzibach. Przewidziano blok tematyczny dla dzieci i blok dla dorosłych. W budynku przy ul. Batalionów Chłopskich 15 o godz. 15.00 najmłodsi spotkają się z autorem lektur Marcinem Koziołem oraz przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji. Wezmą także udział w grze detektywistycznej. Dorośli o godz. 18.00 w Oddziale Zbiorów Naukowych i Regionalnych przy ul. Sikorskiego 7 będą mogli porozmawiać z pisarką Hanną Greń, a o godz. 20.00 wysłuchają koncertu w wykonaniu Sylwestra Domańskiego „Nie pytaj o Polskę”.

5 października o godz. 15.00 w Klubokawiarni W18 w zrewitalizowanej kamienicy Pianki (ul. Warszawska 18) zaplanowano pierwsze spotkanie Ery Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz w Ciechanowie. Gościem będzie Karolina Dołęgowska, trenerka mentalna kobiet, ciechanowianka, która przygotowała wystąpienie pod haslem „Kobiety mogą więcej”. Podczas spotkania przybliżona zostanie idea inicjatywy, skupionej na wspieraniu się, inspirowaniu i rozmowach w kobiecym gronie.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H