do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychJak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
05 lipca 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Tym razem weekendowe wydarzenia wspierane przez miasto będą miały klimat sportowy i historyczny. W sobotę na terenie odkrytego basenu planowane jest Fitness Party, natomiast w niedzielę z Władysławowa do Ciechanowa pobiegnie Ciechanowska Piętnastka. Tego dnia na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich odbędą się „Zamkowe podróże w czasie”.

Fitness party wystartuje 6 lipca o godz. 15.00. Mazovia ProActiv zorganizuje na basenie przy ul. Kraszewskiego różnorodne zajęcia sportowe. Będzie można poćwiczyć na trampolinach lądowych lub wodnych. W programie są również Fitness Body Ball, Fit Dance i joga. Zmęczeni ćwiczeniami będą mogli skosztować soków i zdrowych przekąsek. Po każdym treningu przewidziano losowanie voucherów. Szczegóły dotyczące udziału oraz harmonogram dostępne są na stronie internetowej i profilu facebookowym stowarzyszenia.

Aktywnie będzie także 7 lipca. Miłośnicy biegania pokonają trasę między Władysławowem a Ciechanowem w ramach 39. Ciechanowskiej Piętnastki. Wystartują o godz. 11.00. Organizatorem odbywającego się co roku wydarzenia jest Klub Biegacza TKKF Promyk Ciechanów. Tegoroczna edycja poświęcony jest pamięci najbardziej utytułowanego zawodnika klubu, tragicznie zmarłego Włodzimierza Piechny.

7 lipca na „Zamkowe podróże w czasie” zaprasza Muzeum Szlachty Mazowieckiej. Wydarzenie potrwa od godz. 11.00 do 16.00. Będzie to pierwsze z cyklu wakacyjnych spotkań edukacyjno-historycznych, zaplanowanych na każdą lipcową i sierpniową niedzielę. Motyw przewodni najbliższego to drukarnia historyczna.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H