do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
11 stycznia 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

W niedzielę, 13 stycznia, oprócz kwesty w ramach 27. Finału WOŚP odbędzie się szereg wydarzeń artystycznych, sportowych, zorganizowane zostaną atrakcje dla dzieci i dorosłych. Część odbędzie się już w sobotę i w piątek. W ramach WOŚP zaplanowany jest bieg, pokazy, koncerty, licytacje, turniej szachowy. W Ciechanowie i okolicach kwestować będzie 313 wolontariuszy.

Już dziś o godz. 20.00 przewidziane jest WOŚP-owe karaoke w pubie GŻEH. W sobotę od godz. 9.00 do godz. 20.00 z WOŚP-em w MMG Centers we Władysławowie będą grali motocykliści z klubu Ole Karter FG. O godz. 11.00 w CH Mrówka odbędzie się turniej organizowany przez Szachy Ciechanów. Będą mu towarzyszyły licytacje – wylicytować będzie można m.in. planowany w czerwcu przed ratuszem sparing w wielkie szachy z prezydentem Krzysztofem Kosińskim. Również w Mrówce, o godz. 14.00 odbędzie się bicie rekordu w kręceniu bączkiem, który jest jednym z motywów graficznych tegorocznego finału.

Główne, finałowe atrakcje przewidziane są jednak na niedzielę. Na początek o godz. 10.00 na ul. Warszawskiej wystartuje bieg „Policz się z cukrzycą”. Uczestnicy mogą zapisywać się na miejscu od godz. 9.00. Biuro zawodów, start i meta będą znajdowały się przy fontannie. W godz. 10.00-14.00 w ramach „Białej niedzieli” w szpitalu wykonywane będą badania poziomu cukru, ciśnienia, EKG, spirometria oraz echo serca dla dzieci.

O godz. 10.00 na placu Jana Pawła II otworzy się „Miasteczko WOŚP”, stanowiące centrum wydarzeń. Militarny Ciechanów zaprezentuje m.in. pojazdy militarne. Zorganizowany zostanie sklepik „Mydło-Powidło” w którym ceny ustalają kupujący i zapłatę wrzucają do puszki wolontariusza. Będą animacje, grochówka z kuchni polowej, pojawi się Fundacja na Rzecz Wspierania Obywatelskich Działań Prospołecznych „Incolumis Civis” z akcją „Bądź bezpieczny na drodze. 

„Letnia zadyma w środku zimy”, czyli impreza na plaży na kąpielisku „Krubin” i morsowanie z Morsami Ciechanów zaplanowana jest w godz. 11.00-13.00.

W hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego 8 w godz. 14.00-19.00 będą miały miejsce Twórcze Zajęcia Odkrywców Talentów, zajęcia Mini Lab – świat eksperymentów oraz Robótkowo-Kolorowo – świat młodego artysty. W tych samych godzinach będzie działał sklepik „Mydło-Powidło”.

O godz. 14.30 nastąpi otwarcie koncertu finałowego. Wystąpią dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 6 w Ciechanowie, następnie o godz. 15.00 odbędzie się koncert „Junior”, organizowany przez COEK STUDIO, w ramach którego zaprezentowany zostanie musical Teatru Katarynka „Tirti Tist w przestrzeni”. O godz. 17.20 wystąpi Maja Fijałkowska, 40 minut później „DĘBUŚ” Damian Demby, o godz. 18.00 Krzysztof „KŁYZA” Lubieniecki, a o godz. 18.40 SEXBOMBA. Główne licytacje odbędą się o godz. 19.20, o godz. 19.50 na scenie pojawi się zespół SUCZYSTY. „Światełko do nieba”, w formie występu Teatru Ognia MAORI przewidziane jest około godz. 20.30.

Szczegółowych informacji udziela ciechanowski sztab WOŚP, publikowane są one również na profilu sztabu na Facebooku w utworzonych wydarzeniach.

Finał w Ciechanowie wspierany jest przez Urząd Miasta Ciechanów.

W tym roku orkiestra gra pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste” dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H