do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Uwaga, spadek ciśnienia! Kliknij po więcej informacji pogodowych.Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
23 października 2017
kategoria:
Aktualności strona główna
 

26 października o godz. 20.00 odbędzie się ósme z cyklu tegorocznych spotkań, organizowanych przez Fabryką Kultury Zgrzyt we współpracy z COEK STUDIO i Urzędem Miasta. W siedzibie Zgrzytu przy ul. Narutowicza 4A zagości Zbigniew Hołdys, muzyk, kompozytor, publicysta, założyciel zespołu Perfect.

Podczas spotkania ze Zbigniewem Hołdysem będą poruszane tematy związane z muzyką i kulturą. Artysta opowie m.in. o zespole Perfect, w którym grał na gitarze, dla którego komponował i którego był liderem przez 14 lat. Będzie mowa o współpracy z dawnymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej oraz działalności w szeroko pojętej branży muzycznej.

W ramach „Spotkań z kulturą” do dyskusji zapraszani są ludzie z różnych dziedzin kultury, m.in. muzycy, aktorzy, reżyserzy, komicy. Dyskusje moderowane są przez dziennikarkę Edytę Szewczyk. Wstęp jest bezpłatny. Wydarzenia zaplanowane są na jeden wyznaczony czwartek w miesiącu o godz. 20.00. O terminach i szczegółach dotyczących kolejnych spotkań będą informowali organizatorzy. W sumie odbędzie się 10 spotkań. Wszystkie szczegóły są na bieżąco udostępniane na profilu Fabryki Kultury Zgrzyt na Facebooku.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H