• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
 • Znaleziono 5446 wiadomości.

 • Rajd rowerowy „Szlakiem Działania Żołnier 2004-09-16

  Rajd rowerowy „Szlakiem Działania Żołnierzy Armii Krajowej”

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  16 września w 84. rocznicę bitwy z bolszewikami pod Sarnową Górą, w „Dzień Polskiego Państwa Podziemnego” i „Akcji Burza”, odbędzie się rajd rowerowy. Weźmie w nim udział młodzież licealna i gimnazjalna. Trasa obejmuje: Ciechanów, Sońsk, Gąsocin, Gutkowo, Bądkowo, Sarnową Górę, Łebki, Baby, las Gołoty, Nużewo, Niechodzin, Ciechanów – w sumie ok. 45 km. Patronat nad rajdem objął m.in.

 • Nowy pomnik w Przedwojewie 2004-09-15

  Nowy pomnik w Przedwojewie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  19 września zapraszamy na odsłonięcie w Przedwojewie repliki pomnika poświęconego 203. Ochotniczemu Pułkowi Ułanów. Odbudowę pomnika zainicjowało Towarzystwo Miłośników Ziemi Ciechanowskiej. Uroczystości rozpoczną się o 12.30. O 12.00 przed Urzędem Miasta na kombatantów, którzy zechcą pojechać do Przedwojewa, będzie czekał autokar.

 • Wielkie porządki 2004-09-15

  Wielkie porządki

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W Wydziale Inżynierii Miejskiej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta trwają przygotowania do jedenastej dorocznej akcji „Sprzątanie świata”. To wielkie przedsięwzięcie o międzynarodowym zasięgu ma na celu wykształcenie proekologicznej postawy społeczeństwa.

 • Nabór do LZA 2004-09-14

  Nabór do LZA

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Ludowy Zespół Artystyczny „Ciechanów”, działający przy Centrum Kultury i Sztuki, ogłasza nabór do młodszej grupy. Zainteresowani proszeni są o przyjście na spotkanie, które odbędzie się 20 września o godz. 16.00 w sali prób nr 1 (II piętro). LZA „Ciechanów” powstał blisko 20 lat temu. Dał około 800 koncertów w kraju i za granicą. W trakcie swoich turnee odwiedził Holandię, Ukrainę, Wielką

 • Światowy Kongres Small Businessu w Warszawie 2004-09-14

  Światowy Kongres Small Businessu w Warszawie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W dniach 26-29 września w Warszawie odbędzie się 31 Światowy Kongres Small Businessu organizowany przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

 • Forum dla organizacji pozarządowych 2004-09-14

  Forum dla organizacji pozarządowych

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Federacja Organizacji Służebnych MAZOWIA oraz Biuro Obsługi Ruchu Inicjatyw Społecznych BORIS zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Forum Mazowieckich Inicjatyw Pozarządowych, które odbędzie się 25 września w siedzibie Urzędu Miasta Płocka.

 • Akcja Parkingowa 2004-09-13

  Akcja Parkingowa

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Ciechanów jest jednym z 23. miast, które włączyły się do ogólnopolskiej „Akcji Parkingowej”, zainicjowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. Popierając program, zorganizowany pod hasłem: „Czy naprawdę chciałbyś być na naszym miejscu?” Urząd Miasta chce zwrócić uwagę ciechanowian na problem zajmowania przez nieuprawnione osoby miejsc postojowych (t.zw. kopert) dla niepełnosprawnych kierowców.

 • Po Dionizjach 2004-09-13

  Po Dionizjach

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  XII Festiwal Teatralny DIONIZJE’ 2004 za nami. Wystąpiło pięć zespołów z Polski, Ukrainy i Słowacji. Nie zabrakło wrażeń i widowiskowości. Festiwal zainaugurował „Nowym Wyzwoleniem” ciechanowski Teatr Exodus. Przedstawienie odbyło się w sali widowiskowej CKiSz. Stamtąd wszystkie działania przeniosły się w ulicznej paradzie na zamek i jego okolice.

 • Przed nami już tylko finał 2004-09-13

  Przed nami już tylko finał

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Nasza drużyna w turnieju Zmagania Miast idzie „jak burza”. W sobotnich rozgrywkach, które miały miejsce w Grudziądzu, pokonała reprezentantów Zielonej Góry.

 • Kampania Parkingowa 2004-09-10

  Kampania Parkingowa

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  10 września o godz. 11.00 na parkingu przy Urzędzie Miasta odbędzie konferencja prasowa. Jej tematem będzie akcja społeczna „Kampania Parkingowa”, organizowana w Polsce przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji. Do akcji włączył się Urząd Miasta Ciechanów. Program ma na celu zwiększenie kultury kierowców i promowanie niezajmowania miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych, tzw. kopert.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H