• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Koronawirus SARS-CoV-2Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

zielone płuca Dzięki dogodnemu położeniu na obszarze Zielonych Płuc Polski, z dala od uciążliwego przemysłu oraz realizowanym konsekwentnie inwestycjom proekologicznym (składowisko odpadów, oczyszczalnia ścieków, stacja uzdatniania wody, system ciepłowniczy) miasto ma czyste środowisko.

Mieszkańcy opowiadają się za zrównoważonym modelem rozwoju, który został zapisany w uchwalonej 29 kwietnia 2004r. „Strategii rozwoju Ciechanowa”. Za osiągnięcia ekologiczne miasto było nagradzane w kraju i za granicą: w roku 1999 Rada Gmin i Regionów Europy przyznała nam Certyfikat Miasta Zrównoważonego Rozwoju, w roku 2001 otrzymaliśmy Dyplom w konkursie Regionalnego Centrum Ekologicznego pt. Miasta a Wymagania Unii Europejskiej.

logo stockholm partnershipsRok 2002 przyniósł nam aż 3 wyróżnienia: zwycięstwo w konkursie Stockholm Partnerships (tzw. Nagroda Nobla w dziedzinie zrównoważonego rozwoju) i statuetka wręczana przez króla Szwecji, certyfikat za osiągnięcia w zakresie poprawy warunków życia mieszkańców (podpisany przez sułtana Dubaju) oraz znak promocyjny Zielone Płuca Polski.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H