• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2024 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

Pod tekstem znajdziecie Państwo informacje dla Partnerów Karty Dużej Rodziny, a także pobierzecie potrzebne druki wniosków i oświadczeń.

karta_duzej_rodzinyProgram skierowany jest do wszystkich rodzin, również zastępczych. Jedynym kryterium jest liczba dzieci – nie może być ich mniej niż troje. Zniżki dotyczą dzieci, które nie ukończyły 18 lat lub 25 (w przypadku kontynuowania nauki) oraz ich rodziców lub prawnych opiekunów.

Posiadacz karty zapłaci w Ciechanowie o połowę mniej za wstęp na krytą pływalnię, basen, lodowisko, wypożyczenie łyżew. Otrzyma też 50% zniżki na odpłatne imprezy i zajęcia, organizowane przez COEK STUDIO, przejazdy autobusem ZKM, pobyt dziecka w żłobku, czy świadczenia publicznych przedszkoli. Posiadanie karty uprawnia również do korzystania z preferencyjnej stawki za gospodarowanie odpadami.

Ciechanowscy partnerzy, którzy przystąpili do programu Karty Dużej Rodziny:

 • Sklep Reporter Young (ul. Warszawska 45) - 20% zniżki na nieprzecenione towary,
 • Muzeum Szlachty Mazowieckiej (ul. Warszawska 61a) – 50% zniżki przy zakupie biletów wstępu i karnetów we wszystkich oddziałach,
 • Księgarnia WIEDZA (ul. Warszawska 37) – 10% zniżki przy zakupie książki (z wyjątkiem podręczników szkolnych oraz wydawnictw objętych promocją) oraz 5% zniżki na zakup podręczników
 • Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” (ul. Ściegiennego 2) – 15% zniżki na obowiązkowe ubezpieczenie OC posiadaczy pojazdów mechanicznych i autocasco, 30%  na ubezpieczenie „Bezpieczna Rodzina”, „Bezpieczna Zagroda” i „Bezpieczny Dom w Budowie” oraz 30% – na obowiązkowe ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego,
 • Gabinet Psychologiczny Andrzeja Niemeczka (ul. 17 Stycznia 29/31, tel. 513 045 906, www.nemek.pl, skype) – 20% zniżki za porady i terapie dla młodzieży szkolnej i dorosłych.
 • Kancelaria Doradztwa Prawnego i Windykacji Tadeusza Jasińskiego (ul. Wyspiańskiego 44/4, tel. 504 036 801) – 50% zniżki na porady prawne, pozwy, windykacje.
 • Carrefour Market Ciechanów (ul. Armii Krajowej 24, tel. 23 671 10 39, 23 671 10 42) – rabat w postaci e-kuponów, drukowanych w kasie po zeskanowaniu Karty Dużej Rodziny na zakończenie transakcji, przyznawany według następującego przelicznika:
  • 50-99 zł – 5 zł
  • 100-149 zł – 10 zł
  • 150-199 zł – 15 zł
  • 200-249 zł – 20 zł
  • powyżej 500 zł – 50 zł
 • Ciechanowski Klub Karate Kyokushin (ul. Świętochowskiego 5/5) oferuje zniżkę opłaty za zajęcia: skladka członkowska wynosi 80 zł na miesiąc dla pierwszego członka rodziny. 60 zł - dla drugiego, 50 zł - dla trzeciego, 40 zł - dla czwrtego i kolejnego.
 • Miejski Żłobek (ul. Batalionów Chłopskich 4) oferuje 50% zniżki opłaty stałej za pobyt dziecka w żłobku. 

Więcej szczegółów o karcie na stronie internetowej Krajowej Karty Dużej Rodziny rodzina.gov.pl/duza-rodzina. Wnioski należy składać do Wydziału Kontaktów Społecznych Urzędu Miasta, który mieści się w ratuszu, na parterze, pokój nr 4.  Telefon kontaktowy dla zainteresowanych kartą (23) 674 92 82.

Zmiany w Karcie Dużej Rodziny

 Na mocy nowelizacji ustawy o Karcie Dużej Rodziny wszystkie aktywne karty uzyskają formę elektroniczną. Składanie wniosków w tej sprawie nie będzie już konieczne. Każdy posiadacz aktywnej karty (niezależnie od tego czy jest to karta plastikowa, elektroniczna, czy  obie formy karty) będzie ją mógł wyświetlić w aplikacji mObywatel.

Aplikacja jest dostępna stronie www.gov.pl. Rodzice i małżonkowie rodziców będą mogli wyświetlać karty pozostałych członków rodziny (tak jak w aplikacji mKDR). Aplikacja mKDR, na której dotychczas były wyświetlane Karty Dużej Rodziny w formie elektronicznej zostanie zamknięta z końcem czerwca 2021 r.

 Osoby, które nie mają dostępu do aplikacji mObywatel (np. cudzoziemcy), będą musiały pozostać przy kartach tradycyjnych (plastikowych).

 Opłaty za wystawienie duplikatu karty w formie tradycyjnej oraz za jej domówienie, jeśli ktoś posiada tylko kartę w wersji elektronicznej będzie wynosić 10 zł.

kategoria: Powiązane pliki [7]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny.pdf 2.18MB pobierz plik: Zostań partnerem Karty Dużej Rodziny.pdf
doc Zostań Partnerem Karty Dużej Rodziny - wersja alternatywna.doc 57.5KB pobierz plik: Zostań Partnerem Karty Dużej Rodziny - wersja alternatywna.doc
pdf Wniosek o przyznanie Karty Dużej Rodziny 92.3KB pobierz plik: Wniosek o przyznanie Karty Dużej Rodziny
pdf Oświadczenie o władzy rodzicielskiej 81.64KB pobierz plik: Oświadczenie o władzy rodzicielskiej
pdf Oświadczenie o pozostawaniu w dotychczasowej rodzinie 81.28KB pobierz plik: Oświadczenie o pozostawaniu w dotychczasowej rodzinie
pdf Oświadczenie o nauce 82.96KB pobierz plik: Oświadczenie o nauce
pdf Informacja o osobach, które będą mogły wyświetlać kartę elektroniczną na swoich urządzeniach mobilnych 83.65KB pobierz plik: Informacja o osobach, które będą mogły wyświetlać kartę elektroniczną na swoich urządzeniach mobilnych

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H