• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2024 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

ul. Sienkiewicza 32dLogo instytucji. Litery MOPS graficznie stylizowane na kształt zamku w Ciechanowie, pod spodem napis Ciechanów
06-400 Ciechanów
telefon/fax: +48 23 672 20 91
mopsciechanow.pl

Informacje

 • Znaleziono 14 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • Raport o Stanie Miasta za 2023 rok 2024-04-19

  Raport o Stanie Miasta za 2023 rok

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Opublikowano Raport o Stanie Miasta Ciechanów za miniony rok. Zawiera informacje o zrealizowanych zadaniach i inwestycjach, finansach miasta, stanie mienia komunalnego, realizacji polityk, programów, strategii czy uchwał Rady Miasta. Część analityczna dotyczy m.in. oświaty.

 • Ciechanów z własną strategią polityki senioral 2024-02-01

  Ciechanów z własną strategią polityki senioralnej

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Dziś (1 lutego) przyjęto Strategię Polityki Senioralnej w Ciechanowie na lata 2024-2028 i plan działań na rzecz seniorów na bieżący rok. Ujęto w nim zadania wskazane przez dojrzałych mieszkańców miasta jako priorytetowe. To m.in. wprowadzenie usługi „Złota Rączka dla Seniora" (bezpłatne drobne naprawy w miejscu zamieszkania).

 • 2024-01-02

  Nowy sprzęt rehabilitacyjny do bezpłatnego wypożyczania

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Ciechanowianie mogą bezpłatnie wypożyczać sprzęt do rehabilitacji. Miejska wypożyczalnia została doposażona o nowe specjalistyczne łóżka z materacami przeciwodleżynowymi, wózki dziecięce dla osób z niepełnosprawnością trwałą lub tymczasową oraz kule.

 • Kontrole miejsc przebywania osób bezdomnych 2023-10-31

  Kontrole miejsc przebywania osób bezdomnych

  kategoria:
  Bezpieczne miasto

  30 października strażnicy miejscy wraz z pracownikami MOPS sprawdzili miejsca przebywania osób bezdomnych w przestrzeni publicznej. Kontrolowane były też miejsca niezamieszkałe, które mogą być potencjalnym schronieniem przed zimnem. Nie zastano osób potrzebujących pomocy. W najbliższym czasie akcja zostanie powtórzona.

 • Pokaz niemarnowania żywności 2023-09-25

  Pokaz niemarnowania żywności

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Bank Żywności w Ciechanowie i ratusz promują ideę racjonalnego gospodarowania żywnością. 29 września w Hali Targowej „Bloki” przy ul. Sienkiewicza odbędzie się wydarzenie kulinarne. Z uratowanych od zmarnowania produktów powstanie zupa. Każdy może otrzymać danie na wynos.

 • Miejska „Eko-spiżarnia” wsparciem dla potrzeb 2023-08-28

  Miejska „Eko-spiżarnia” wsparciem dla potrzebujących

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Sklep społeczny w Hali Targowej „Bloki” funkcjonuje już prawie pięć miesięcy. Został otwarty przez miasto we współpracy z Bankiem Żywności. Z tej formy pomocy do tej pory skorzystało już prawie 600 osób. Jest dostępna dla mieszkańców, którzy okresowo znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej i nie stać ich na zakup jedzenia.

 • Akademia Ratowników Klimatu 2023-05-23

  Akademia Ratowników Klimatu

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Bank Żywności w Ciechanowie we współpracy z ratuszem rozpocznie nową inicjatywę edukacyjną. Uczniowie klas V-VII z pięciu szkół podstawowych zdobędą wiedzę i kompetencje z zakresu ekologii oraz zero waste. Projekt wpisuje się w politykę proekologiczną miasta.

 • EkoSpiżarnia – powstał pierwszy sklep społecz 2023-04-03

  EkoSpiżarnia – powstał pierwszy sklep społeczny w Ciechanowie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W Hali Targowej „Bloki” 5 kwietnia miasto otworzy sklep społeczny. Powstał z myślą o osobach, które nagle, okresowo znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i nie stać ich na zakup żywności. W EkoSpiżarni nie trzeba będzie płacić. Za punkty będzie można otrzymać jedzenie o krótkim terminie ważności. Ta inicjatywa wpisuje się w propagowaną przez miasto ideę zero waste, pomoże uratować od zmarnowania tony żywności.

 • Kontrole miejsc przebywania osób bezdomnych 2023-02-07

  Kontrole miejsc przebywania osób bezdomnych

  kategoria:
  Bezpieczne miasto

  6 i 7 lutego strażnicy miejscy wraz z pracownikiem MOPS sprawdzili miejsca przebywania osób bezdomnych w przestrzeni publicznej lub w miejscach niemieszkalnych, które mogą być potencjalnym schronieniem przed zimnem. Zastano trzy osoby, które odmówiły przewiezienia do noclegowni lub schroniska.

 • #Społeczności nie marnują – Ciechanów wśró 2022-02-03

  #Społeczności nie marnują – Ciechanów wśród pięciu miast w ekologicznym projekcie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Bank Żywności w Ciechanowie przy wsparciu miasta zaangażuje społeczności ciechanowskich osiedli do wypracowania rozwiązań ograniczających skalę marnowania żywności i poszukiwania dobrych praktyk „Zero waste”. Grupa inicjatywna stworzona z aktywistów, społeczników, przedstawicieli biznesu i samorządu przygotuje też lokalną kampanię edukacyjną na temat idei niemarnowania i zrównoważonej konsumpcji.

 • 1
 • 2

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H