• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2022 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
kategoria: Informacje dla Seniorów [7]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Poradnik Seniora 1.26MB pobierz plik: Poradnik Seniora
doc Karta zgłoszenia kandydata do Ciechanowskiej Rady Seniorów 140.5KB pobierz plik: Karta zgłoszenia kandydata do Ciechanowskiej Rady Seniorów
doc Lista poparcia kandydata do Ciechanowskiej Rady Seniorów 83KB pobierz plik: Lista poparcia kandydata do Ciechanowskiej Rady Seniorów
doc Karta zgłoszenia kandydata do Ciechanowskiej Rady Seniorów - wersja dostępna 36KB pobierz plik: Karta zgłoszenia kandydata do Ciechanowskiej Rady Seniorów - wersja dostępna
doc Lista poparcia kandydata do Ciechanowskiej Rady Seniorów - wersja dostępna 53.5KB pobierz plik: Lista poparcia kandydata do Ciechanowskiej Rady Seniorów - wersja dostępna
doc Poradnik Seniora - tekst w wersji dostępnej 121KB pobierz plik: Poradnik Seniora - tekst w wersji dostępnej
doc Ciechanowski Poradnik Seniora - wersja dostępna z opisami alternatywnymi ilustracji i zdjęć 3.87MB pobierz plik: Ciechanowski Poradnik Seniora - wersja dostępna z opisami alternatywnymi ilustracji i zdjęć

Aktualności dla Seniorów

 • Znaleziono 39 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Aktywni seniorzy tworzą Eko Farmę 2022-07-08

  Aktywni seniorzy tworzą Eko Farmę

  kategoria:
  Aktualności dla Seniorów

  Ciechanowscy seniorzy tworzą na działce miejskiej uprawę bez pestycydów. Eko Farma pozwala im spełniać ogródkowe pasje, pozyskiwać zdrowe warzywa i wzmacniać relacje sąsiedzkie. Projekt „Aktywny Senior II” obejmuje też regularne zajęcia rekreacyjne na krytej pływalni. Realizację ekologicznego pomysłu, który umożliwia integrację i aktywizację osób dojrzałych wsparł finansowo ratusz.

 • Miasto ze wsparciem dla działań PCK 2022-05-12

  Miasto ze wsparciem dla działań PCK

  kategoria:
  Aktualności dla Seniorów

  Projekty oddziału regionalnego Polskiego Czerwonego Krzyża w Ciechanowie otrzymały dofinansowanie miasta. W ramach realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe PCK zrealizuje cztery zadania kierowane do dzieci, młodzieży i seniorów, a także osób najuboższych. Właśnie ruszyły zajęcia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej dla młodzieży z pięciu szkół podstawowych.

 • Wybory członków Ciechanowskiej Rady Seniorów 2022-05-09

  Wybory członków Ciechanowskiej Rady Seniorów

  kategoria:
  Aktualności dla Seniorów

  W najbliższą środę (11 maja) o godzinie 14.00 w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego 8 odbędą się wybory nowego składu Ciechanowskiej Rady Seniorów. Rada od 2016 r. reprezentuje środowiska senioralne i jest głosem doradczym dla samorządu w sprawach dotyczących osób dojrzałych.

 • Majówka w Ciechanowie 2022-04-20

  Majówka w Ciechanowie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Powraca bogata w wydarzenia majówka. To pięć dni wypełnionych atrakcjami dla mieszkańców i turystów. Na koncertach wystąpią m.in. Marcin Wyrostek, Mateusz Ziółko czy orkiestra symfoniczna. Zaplanowane zostały warsztaty dla dzieci, seniorów, rodzinna gra terenowa, wernisaż, zawody strzeleckie. Na placu przed ratuszem pojawią się Food Trucki.

 • Zgłoszenia do Rady Seniorów 2022-04-14

  Zgłoszenia do Rady Seniorów

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Z uwagi na kończącą się 3-letnią kadencję Ciechanowskiej Rady Seniorów przeprowadzone zostaną nowe wybory. Kandydatów można zgłaszać od 19 do 29 kwietnia.

 • Ponad 350 tys. zł pozyskane przez miejską jednos 2022-04-01

  Ponad 350 tys. zł pozyskane przez miejską jednostkę kultury

  kategoria:
  Aktualności dla Seniorów

  Będzie druga edycja projektu „Otwórz się na Musical”. Odbędzie się także Festiwal Muzyczny Etno Ciechanów 2022. Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio pozyskał ponad 350 tys. zł na realizację obu zadań. Miejska jednostka kultury otrzymała najwyższe dofinansowanie w kraju w ramach tegorocznego naboru ofert konkursowych.

 • Jarmark Bożonarodzeniowy, Miejska Wigilia i konce 2021-11-25

  Jarmark Bożonarodzeniowy, Miejska Wigilia i koncert kolęd przed ratuszem

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W ostatni weekend przed świętami na placu Jana Pawła II odbędzie się Ciechanowski Jarmark Bożonarodzeniowy. 18 i 19 grudnia będzie można kupić upominki, ozdoby, rękodzieło, wyroby garmażeryjne. Pierwszego dnia kolędy dla mieszkańców w specjalnym koncercie zaśpiewa Magdalena Steczkowska. Drugiego dnia ratusz zorganizuje Miejską Wigilię dla mieszkańców. Na dzieci z upominkami czekał będzie Święty Mikołaj.

 • III Ciechanowskie Senioralia 2021-10-01

  III Ciechanowskie Senioralia

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W ramach tegorocznych obchodów święta seniorów 12 października w miejskiej hali przy ul. Kraszewskiego odbędzie się koncert Stanisławy Celińskiej „Kameralnie” i występy lokalnych artystów. Poza muzyką będzie można zobaczyć też teatr „Lokomotywa Dziejów Kobiety”. Seniorzy, którzy tego dnia przyjdą na wydarzenie będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań lekarskich i porad medycznych.

 • Ciechanowska Rada Seniorów z nową siedzibą 2021-09-14

  Ciechanowska Rada Seniorów z nową siedzibą

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Po przerwie spowodowanej pandemią Ciechanowska Rada Seniorów wraca do pracy. Od września jej dyżury i posiedzenia będą odbywać się w Kamienicy przy ul. Warszawskiej 18. W odrestaurowanym przez miasto budynku stworzone zostały pomieszczenia dedykowane klubom seniorów.

 • Miasto wspiera aktywizację seniorów 2021-09-06

  Miasto wspiera aktywizację seniorów

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Dzięki miejskiej dotacji ciechanowianie w wieku powyżej 55 roku życia mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć ruchowych, lekcji języka angielskiego i rosyjskiego, muzykoterapii oraz warsztatów teatralnych i tanecznych. Zajęcia będą odbywały się do czerwca 2022 r.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H