do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
25 stycznia 2019
kategoria:
Straż Miejska
 

„24 stycznia o godzinie 12.00 pod wędkarzami łowiącymi ryby na akwenie wodnym załamał się lód. Jeden z mężczyzn wpadł do wody i nie może się wydostać o własnych siłach. Osoba postronna znajdująca się na brzegu nie ma możliwości udzielenia skutecznej pomocy i powiadamia Powiatowe Stanowisko Kierowania PSP w Ciechanowie o w/w sytuacji. Z informacji uzyskanych od zgłaszającego prawdopodobnie z wędkarzem przebywały dwie osoby. Jedna z nich znajduje się na pokrywie lodowej i nie jest w stanie samodzielnie zejść, ponieważ lód pęka, zaś druga osoba oddaliła się z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku”.

Całe szczęście to tylko akcja prewencyjna „Bezpieczne Ferie 2019”, w ramach której zaprezentowano uczniom epizody dotyczące pomocy osobie poszkodowanej w wodzie i na lodzie oraz poszukiwanie osoby zaginionej. Straż Miejska wraz z innymi służbami uczestniczyła w działań ratowniczych. Jednym z celów akcji było usprawnienie działania i współdziałania służb podczas działań ratowniczych.

Pamiętaj!
Zamarznięty zbiornik wodny może być śmiertelną pułapką.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H