• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
20 września 2018
kategoria:
Straż Miejska
 

18 września dzieci z klas drugich i trzecich z ciechanowskich szkół podstawowych uczestniczyły w profilaktycznym spektaklu „Florka w sieci”, który został zorganizowany przez Prezydenta Miasta Ciechanów i Straż Miejską w Ciechanowie, we współpracy z Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki.

Przedstawienie poruszało problematykę związaną z bezpieczeństwem w internecie, radzeniem sobie w trudnych sytuacjach. Uczulało na sprawy ukrywania prawdziwej tożsamości w sieci. Ktoś podający się za dziecko wcale nie musi być dzieckiem. Spektakl uczył umiejętności informowania zaufanych dorosłych oraz odpowiednich służb o zagrożeniach w przypadku doświadczania cyberprzemocy, wskazywał alternatywne sposoby spędzania wolnego czasu w kontekście uzależnienia od gier komputerowych. Godne uwagi jest, że spektakl „Florka w sieci” wykonali strażnicy miejscy z Warszawy.

.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H