• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
18 listopada 2019
kategoria:
Straż Miejska
Pamiątkowe zdjęcie aktorów z dwójką strażników miejskich
 

18 listopada dwukrotnie wystawiono profilaktyczny spektakl dla dzieci „O Florce, która pogodziła serce z rozumem”.

Spektakl „Teatru na Straży” pokazuje atmosferę szkoły, relacje rówieśnicze w tym przemocowe, które zaczynają się od jednej osoby, a stopniowo dołączają się do nich inni rówieśnicy pełniąc rolę „marionetek”. Zachowania te mogą doprowadzić do wycofania młodego człowieka, buntu, złości i przekroczenia społecznie akceptowalnych norm.

Jak w całej sytuacji Florka odnajdzie się jako koleżanka? Czy odpowie na presję grupy? Kto będzie ważny w tej sytuacji? Do kogo można się zwrócić  o pomoc, gdy ktoś jest krzywdzony? Na takie i inne pytania związane z rozwiązaniem podobnych sytuacji rówieśniczych odpowiedziała Florka i jej bohaterowie z udziałem widzów – uczniów III klas szkół podstawowych. 

Spektakl w wykonaniu strażników miejskich Referatu Profilaktyki warszawskiej Straży Miejskiej został organizowany we współpracy z PCKiSz przez prezydenta Ciechanowa i Straż Miejską w Ciechanowie.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H