• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Koronawirus SARS-CoV-2Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
 • Znaleziono 288 wiadomości.

 • Mały jeż znalazł nowy dom 2017-04-03

  Mały jeż znalazł nowy dom

  kategoria:
  Straż Miejska

  W godzinach wieczornych 31 marca na ul. Strażackiej, przy nowopowstającym obiekcie po dawnym ośrodku zdrowia, w betonowym wykopie 3 młode osoby (w wieku około 13-14 lat) znalazły jeża. Powiadomiły o tym przejeżdżający patrol Straży Miejskiej.

 • Jak to z tym naszym parkowaniem bywa? 2017-04-03

  Jak to z tym naszym parkowaniem bywa?

  kategoria:
  Straż Miejska

  Od dłuższego czasu Straż Miejska boryka się z problemem nieprawidłowego postoju pojazdów na wielu ciechanowskich ulicach, szczególnie w miejscach gdzie ilość zakładów pracy jest duża, a osiedla zamknęły swoje parkingi za szlabanami.

 • Nie ma to jak ogrzać się przy ognisku 2017-04-03

  Nie ma to jak ogrzać się przy ognisku

  kategoria:
  Straż Miejska

  30 marca kwadrans po 17.00 Straż Miejska otrzymała zgłoszenie, że przy dawnym biurowcu młyna przy ul. Kopernika pali się ognisko. Było ono dość pokaźnych rozmiarów i zostało rozpalone pod drzewem, co mogło powodować zagrożenie dla opuszczonego budynku i budynków mieszkalnych znajdujących się w pobliżu.

 • Kiełbaska z ogniska tak, ale … 2017-04-03

  Kiełbaska z ogniska tak, ale …

  kategoria:
  Straż Miejska

  Nadszedł sezon na wiosenne porządki. Przyroda budzi się do życia, ptaki budują gniazda, a my zachwycając się pięknem wiosny chcemy by nasze przydomowe ogródki wypiękniały po zimie i cieszyły oko nie tylko wiosną jak zakwitną kwiaty ale i latem gdy w gorący wieczór wsłuchujemy się w tętniącą życiem przyrodę.

 • Podaj łapę 2017-03-27

  Podaj łapę

  kategoria:
  Straż Miejska

  24 marca około godz. 14:30. jedna z mieszkanek Ciechanowa telefonicznie przekazała Dyżurnemu Straży Miejskiej informację o błąkającym się psie w okolicach ul. Mickiewicza.

 • Mój przyjaciel pies 2017-03-24

  Mój przyjaciel pies

  kategoria:
  Straż Miejska

  W marcu ciechanowscy Strażnicy Miejscy wraz z przedstawicielami KPP Ciechanów po raz kolejny ruszyli do szkół by podzielić się swoją wiedzą z uczniami ciechanowskich szkół. Tym razem spotkali się z uczniami klas 4 szkół podstawowych, by nauczyć dzieci jak powinny zachowywać się w kontakcie z groźnym, agresywnym psem.

 • SpoKREWnieni służbą 2017-03-22

  SpoKREWnieni służbą

  kategoria:
  Straż Miejska

  21 marca ciechanowscy Strażnicy Miejscy przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji MSWiA z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych „spoKREWnieni służbą”, której celem była zbiórka krwi m.in. dla ofiar wypadków drogowych. Na placu przed Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie w akcji wzięło udział 65 osób dzięki, którym łącznie zebrano 27 litrów tego cennego leku.

 • Bezpieczna ciechanowianka 2017-03-09

  Bezpieczna ciechanowianka

  kategoria:
  Straż Miejska

  8 marca ruszył kurs samoobrony dla kobiet „Bezpieczna ciechanowianka”. Zajęcia odbywają się w blokach tematycznych: praktyczny trening samoobrony, zajęcia warsztatowe i teoretyczne z psychologiem, dietetykiem a także z funkcjonariuszami ciechanowskich służb mundurowych.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H