do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Podatki – stawki i druki na 2018 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
16 marca 2017
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Artystka Piwnicy Pod Baranami Agata Ślazyk, będzie gościem drugiego wydarzenia z cyklu „Scena Zaułek” organizowanego 16 marca o godz. 19.30 w Fabryce Kultury ZGRZYT.

Artystka wykona utwory z ostatniej swojej płyty „Nie daj się zjeść”. Jej najnowsze piosenki będą przeplatały się z utworami znanymi z piwnicznej sceny oraz takimi, które są zwiastunami kolejnego krążka. Wszystko złoży się na ponad godzinny spektakl sceniczny. Będą to między innymi rockowe kompozycje i liryczne ballady. Artystce towarzyszył będzie pianista i kompozytor Tomasz Kmiecik.

„Scena Zaułek” to cykliczne spotkania, które jako gospodarz prowadzi Wojtek Gęsicki.
2 lutego gościem Sceny w Fabryce Kultury ZGRZYT był Artur Gotz, wokalista i aktor młodego pokolenia. Aktualnie związany z Teatrem „6 Piętro” Michała Żebrowskiego w Warszawie i Teatrem Nowym im. K. Dejmka w Łodzi. Jako wokalista debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami.

Projekt „Scena Zaułek” przy wsparciu Urząd Miasta Ciechanów realizuje Stowarzyszenie Ciechanowskie Forum Muzyczne Sine Nomine. Spotkania odbywają się w nowej siedzibie Fabryki Kultury ZGRZYT przy ul. Narutowicza 4A. Wstęp kosztuje 15 zł.

Pełna treść plakatu

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H