do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Podatki – stawki i druki na 2018 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
15 marca 2017
kategoria:
Aktualności strona główna
Stypendyści i nagrodzeni uczniowie na pamiątkowym zdjęciu z władzami miasta. Zdjęcie w sali konferencyjnej urzędu, na tle ścianki promocyjnej

Pięć ciechanowskich uczennic otrzymało stypendia, sprzęt i odzież sportową w ramach programu organizowanego przez Fundację Kamili Skolimowskiej i Fundację PZU. Podczas dzisiejszego spotkania w ratuszu podziękowano również wolontariuszom, biorącym udział w ubiegłorocznym Athletics Camp.

Celem projektu SKS – Szkoła Królowej Sportu jest wyszukiwanie i wspieranie utalentowanych sportowo dzieci w wieku 9-13 lat. Jednorazowe stypendium w wysokości 1 000 zł oraz zestaw sprzętu lekkoatletycznego i odzieży sportowej trafiły do Julii Chodkowskiej, Mai Wiśniewskiej, Natalii Jabłeckiej, Aleksandry Lewandowskiej i Natalii Falejczyk. W sumie w ramach programu SKS – Szkoła Królowej Sportu wyróżniono 20 uczniów z całej Polski – z miast, w których w 2016 roku odbyły się cztery campy lekkoatletyczne.

Prezes Fundacji Kamili Skolimowskiej, Robert Skolimowski, pogratulował utalentowanym dziewczętom.

Bardzo ważne jest wspieranie talentów sportowych, rozwijanie umiejętności od najmłodszych lat. Campy lekkoatletyczne są okazją do ćwiczeń pod okiem mistrzów oraz zaprezentowania się młodych ludzi, których chcemy docenić i motywować – powiedział Robert Skolimowski.

–  Cieszę się, że mieliśmy możliwość współpracy z Ciechanowem i współpraca będzie kontynuowana również w tym roku. Wkrótce ustalimy wszystkie szczegóły związane z Athletics Camp 2017 – dodała koordynator projektu Anna Herba.


Prezydent Krzysztof Kosiński zapowiedział, że kolejny Athletics Camp w Ciechanowie odbędzie się na miejskim stadionie, gdzie niebawem ruszy inwestycja.

Sport wspieramy poprzez organizowanie w mieście wydarzeń oraz rozbudowę infrastruktury. Jedno z drugim idzie w parze. Miejski stadion z nową profesjonalną bieżnią i wyposażeniem lekkoatletycznym będzie idealnym miejscem dla różnego rodzaju przedsięwzięć sportowych. Mamy od niedawna nowoczesny obiekt przy Gimnazjum nr 3, gdzie trenują i zdrowo spędzają czas ludzie w każdym wieku – powiedział prezydent.

Prezydentowi i przedstawicielkom stowarzyszenia Ciechanowski Wolontariat Marzenie Lentowszczyk i Dorocie Jezierskiej prezes Robert Skolimowski oraz koordynator projektu Anna Herba przekazali podziękowania za włączenie się w ubiegłoroczny Athletics Camp. Doceniono również zaangażowanie wolontariuszek: Klaudii Kuczyńskiej, Joanny Owczarek, Weroniki Cieślińskiej, Marty Gorczyńskiej, Weroniki Zagórskiej, Marii Krystkiewicz.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H