• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
12 maja 2020
kategoria:
Aktualności strona główna
 

 

17 maja na terenie Ciechanowa odbędzie się ogólnopolska coroczna zbiórka krwi organizowana przez motocyklistów. Z uwagi na stan epidemii i wynikające z niego ograniczenia, w tym roku akcja będzie zorganizowana na terenie szpitala. Motoserce zostało objęte patronatem prezydenta miasta.

Głównym celem Motoserca jest propagowanie idei krwiodawstwa. Akcja odbywa się od 2009 r. corocznie na terenie całego kraju. W ramach Motoserca do tej pory zebrano już ponad 30 tysięcy litrów krwi. Akcja jest organizowana przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych MOTOSERCE. Głównym organizatorem tegorocznej akcji w Ciechanowie jest Klub Motocyklowy Steel Roses MC Poland.

W tym roku, z uwagi na stan epidemii, krew będzie można oddawać w specjalnym punkcie Centrum Krwiodawstwa przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 (teren szpitala). W celach zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa oddającym krew w tym roku wprowadzono telefoniczną rejestrację, a każda zarejestrowana osoba będzie mogła stawić się do oddania krwi o wyznaczonej dla siebie godzinie w dniu 17 maja 2020 r. Na wszystkich biorących udział w akcji czekają upominki.

Rejestracja telefoniczna osób chętnych do wzięcia udziału w akcji jest możliwa codziennie w godzinach 9.00-19.00 pod numerem telefonu 515 185 496.

Ci, którzy nie zdążą z rejestracją przed 17 maja lub z innych powodów w tym czasie nie będą mogli być zakwalifikowani do oddania krwi, mogą  bez konieczności rejestracji zgłosić się do Punktu Krwiodawstwa z hasłem MOTOSERCE także po 17 maja.

W ubiegłych latach krew można było oddawać w przystosowanych do tego ambulansach, a wydarzeniu towarzyszyły inne imprezy motoryzacyjne, w tym ciechanowska eXplozja 4x4. Tegorocznej zbiórce z powodu stanu epidemii nie będą towarzyszyły dodatkowe wydarzenia.

Więcej o akcji: http://motoserce.progres9.com/

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H