do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Podatki – stawki i druki na 2018 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
18 maja 2017
kategoria:
Aktualności strona główna
Uśmiechnięty Lech Dyblik siedzi na krześle. Gra na gitarze, przed nim stoi mikrofon

W najbliższą niedzielę, 21 maja, o godz. 17.00 w kościele parafialnym św. Piotra Apostoła przy ul. Wyspiańskiego 25 odbędzie się kolejne spotkanie społeczno-edukacyjne, organizowane dzięki współpracy miasta i parafii. Gościem będzie Lech Dyblik – aktor teatralny i filmowy.

Prezydent Miasta Ciechanów i proboszcz Parafii Św. Piotra Apostoła zapraszają na spotkanie wszystkich mieszkańców miasta. Celem cyklu jest uwrażliwienie i edukacja mieszkańców na temat m.in. problemów uzależniań i przemocy domowej.

Gość najbliższego spotkania, w 1981 roku zadebiutował na deskach warszawskiego Teatru Narodowego. Na wielkim ekranie pierwszy raz pojawił się w 1982 roku w filmie „Noc poślubna w biały dzień” w reżyserii J. Gruzy. Lech Dyblik wcielił się w wyraziste, głównie drugoplanowe postaci m.in. w filmach: „Kroll”, „Ogniem i mieczem”, „Zemsta”, „Wesele”; w serialach: „Boża podszewka”, „Wiedźmin”, „Sukces”. Aktor również śpiewa i gra na gitarze. W 2010 roku wydał płytę „Bandycka dusza”.

Lech Dyblik wiele lat zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. Na spotkaniu opowie o swojej drodze do trzeźwości i nawróceniu. Aktor chętnie i często mówi o wychodzeniu z nałogu, twierdząc, że „szczęścia nie trzeba szukać, trzeba sobie je tylko uświadomić”. 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H