do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Podatki – stawki i druki na 2018 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
18 maja 2017
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Wystartował konkurs na fotografię, grafikę, prezentację multimedialną o Powstaniu Warszawskim „Czy to była kula, synku, czy to serce pękło”. Konkurs adresowany jest do młodzieży gimnazjalnej, uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów z powiatu ciechanowskiego. Prace można przesyłać do 23 czerwca. Organizatorem przedsięwzięcia, nad którym patronat honorowy objął prezydent miasta, jest Stowarzyszenie Narodowy Ciechanów.

Organizatorzy podkreślają, że głównym celem konkursu jest uczczenie 73. rocznicy Powstania Warszawskiego oraz popularyzowanie wiedzy o nim i jego bohaterach, kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych, zainteresowanie historią. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 czerwca, a nazwiska laureatów zostaną ogłoszone najpóźniej do 30 czerwca. Nagrody rzeczowe zostaną przekazane podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego 1 sierpnia.

Prace wraz z formularzem i oświadczeniem należy przesłać pod adres lub dostarczyć do organizatorów. Każda osoba może zgłosić jedną, dwie lub trzy prace własnego autorstwa. Pracą może być zgodne z tematyką konkursu zdjęcie, grafika komputerowa lub prezentacja multimedialna o określonych w regulaminie parametrach. Jury wyłoni laureatów w trzech kategoriach wiekowych: gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne, studenci. W każdej grupie wiekowej przyznane zostaną nagrody za pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Komisja konkursowa może przyznać również wyróżnienia. Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Przyznana zostanie także nagroda publiczności. Tu zwycięzca zostanie wybrany poprzez fanpage na facebooku Stowarzyszenia Narodowy Ciechanów, gdzie publikowane będą prace (w kolejności zgłoszeń). Nagroda publiczności wynosi 500 zł.

Regulamin, formularz, oświadczenie oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej narodowyciechanow.pl w zakładce „Konkurs”. Szczegóły publikowane są także na facebookowym profilu stowarzyszenia.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H