• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
08 stycznia 2018
kategoria:
Aktualności strona główna
Plakat zapowiadający zapisy do drugiej edycji kursu samoobrony dla kobiet. W tle kontury postaci w pozach treningowych, po prawej duża postać kobiety w posycji bojowej z wyciągniętą w przód pięścią oraz napisy informujące o szczegółach zapisów (w treści materiału)

Mieszkanki Ciechanowa, które ukończyły 16 rok życia, mogą uczestniczyć w cyklu bezpłatnych zajęć, obejmujących praktyczne treningi samoobrony. Utworzone zostaną grupy dla pań zaawansowanych, które ukończyły ubiegłoroczną edycję kursu oraz dla pań początkujących. Przewidziane są zajęcia warsztatowe i teoretyczne z psychologiem, dietetykiem i przedstawicielami służb mundurowych. Zapisywać można się do 21 stycznia, poprzez stronę internetową Urzędu Miasta.

Kurs jest całkowicie bezpłatny. Stanowi realizację projektu, który zwyciężył w głosowaniu mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego. Autorem jest radny Michał Rząsiński, (nauczyciel wychowania fizycznego, trener i zawodnik taekwon-do, wielokrotny Mistrz Polski), który wyszedł z inicjatywą przeprowadzenia w ubiegłym roku pierwszego kursu. Tegoroczny projekt obejmuje zajęcia, na które mogą zapisywać się kobiety, które ukończyły pierwszą edycję oraz zajęcia przeznaczone dla pań, które chciałyby dopiero zacząć uczyć się samoobrony. Zajęcia praktyczne prowadzić będą trenerzy LKS Matsogi Ciechanów (klub taekwon-do, klub wyspecjalizowanych trenerów i instruktorów, wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy). Odbędą się one w cyklu 8 spotkań treningowych w każdej grupie. Zajęcia teoretyczne stanowić będą odrębne spotkania.

Aby się zapisać, należy podać swoje dane, zaakceptować regulamin, oświadczyć brak przeciwwskazań zdrowotnych oraz zaznaczyć jedną z grup. Wstępnie ustalono dwie grupy, ich ostateczna liczba uzależniona będzie jednak od liczby zgłoszeń. Zajęcia będą odbywały się w hali sportowej MOSiR przy ul. Kraszewskiego 8 – dla zaawansowanych w poniedziałki, a dla początkujących w czwartki, w godz. 19.30-21.00. Przestrzeń pozwala na utworzenie liczniejszych niż w poprzedniej edycji grup, prowadzonych jednocześnie przez większą liczbę trenerów. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń. W zależności od zainteresowania, brane jest pod uwagę zorganizowanie dodatkowych grup, przewidziana jest także edycja jesienna. O ostatecznym zakwalifikowaniu się do grupy, panie będą informowane mailowo lub telefonicznie. Informacje będą mogły uzyskać w Wydziale Kontaktów Społecznych Urzędu Miasta, dzwoniąc pod nr. telefonu 23 674 92 17.

7 lutego o godz. 18.00 w hali przy ul. Kraszewskiego 8 zaplanowane jest spotkanie organizacyjne z udziałem uczestniczek oraz wszystkich organizatorów i wspierających inicjatywę. Podczas spotkania, zaprezentowany zostanie specjalny pokaz samoobrony. Pierwsze zajęcia dla poczatkujących odbędą się 8 lutego, pierwsze dla zaawansowanych – 12 lutego. Na pierwszy trening należy dostarczyć trenerowi wypełnione i podpisane oświadczenie, a w przypadku osób niepełnoletnich – pisemną zgodę opiekuna prawnego. Formularze są do pobrania na stronie internetowej Urzędu Miasta Ciechanów. Dostępny jest tam regulamin, zawierający szczegółowe informacje.

nabór zakończył się 21 stycznia o godz. 22.00

 

kategoria: Powiązane pliki [3]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
docx Bezpieczna ciechanowianka - zgoda rodzica 13.84KB pobierz plik: Bezpieczna ciechanowianka - zgoda rodzica
docx Bezpieczna ciechanowianka - oświadczenie 16.3KB pobierz plik: Bezpieczna ciechanowianka - oświadczenie
docx Bezpieczna ciechanowianka - regulamin 18.87KB pobierz plik: Bezpieczna ciechanowianka - regulamin

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H