• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
28 stycznia 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Mieszkanki Ciechanowa, które ukończyły 16 rok życia, mogą uczestniczyć w cyklu bezpłatnych zajęć, obejmujących praktyczne treningi samoobrony. Utworzone zostaną trzy rodzaje grup: dla pań początkujących, dla pań które ukończyły jedną edycję kursu oraz dla absolwentek dwóch lub trzech edycji. Przewidziane są zajęcia warsztatowe i teoretyczne z psychologiem, dietetykiem, przedstawicielami służb mundurowych i ratowników z Zakładu Pomocy Doraźnej w szpitalu w Ciechanowie. Zapisywać można się do 6 lutego, poprzez stronę internetową Urzędu Miasta.

Żeby się zapisać, należy wypełnić formularz, opublikowany poniżej. Zapisy będą prowadzone do 6 lutego do godz. 22.00. Kurs jest całkowicie bezpłatny. Stanowi realizację projektu, który zwyciężył w głosowaniu mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego. Projekt obejmuje trzy rodzaje zajęć: dla pań które ukończyły jedną edycję, dla kobiet które ukończyły dwie lub trzy edycje oraz dla pań, które chciałyby dopiero zacząć uczyć się samoobrony. Zajęcia praktyczne prowadzić będą trenerzy LKS Matsogi Ciechanów (klub taekwon-do, klub wyspecjalizowanych trenerów i instruktorów, wielokrotnych Mistrzów Świata i Europy). Odbędą się one w cyklu 8 spotkań treningowych w każdej grupie. Zajęcia teoretyczne stanowić będą odrębne spotkania.

Aby się zapisać, należy podać swoje dane, zaakceptować regulamin, oświadczyć brak przeciwwskazań zdrowotnych oraz zaznaczyć jedną z grup. Wstępnie ustalono cztery grupy (dla trzech różnych poziomów zaawansowania), ich ostateczna liczba uzależniona będzie jednak od liczby zgłoszeń. Zajęcia będą odbywały się w hali sportowej MOSiR przy ul. Kraszewskiego 8 – dla początkujących we wtorki i czwartki (do wyboru), dla absolwentek jednej edycji (grupa średniozaawansowana) – w poniedziałki oraz dla absolwentek dwóch lub trzech edycji (grupa zaawansowana) w środy. Zajęcia planowane są w godz. 19.30-21.00. Liczba miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń. O ostatecznym zakwalifikowaniu się do grupy, panie będą informowane mailowo lub telefonicznie. Informacje będą mogły uzyskać w Wydziale Kontaktów Społecznych Urzędu Miasta, dzwoniąc pod nr telefonu 23 674 92 17.

13 lutego o godz. 18.00 w hali przy ul. Kraszewskiego 8 zaplanowane jest spotkanie organizacyjne z udziałem uczestniczek oraz wszystkich organizatorów i wspierających inicjatywę. Cykle treningowe wystartują od 18 lutego. Na pierwszy trening należy dostarczyć trenerowi wypełnione i podpisane oświadczenie, a w przypadku osób niepełnoletnich – pisemną zgodę opiekuna prawnego.

ZAPISY DOBIEGŁY KOŃCA

 

kategoria: Powiązane pliki [3]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
docx Bezpieczna ciechanowianka - zgoda rodzica 13.84KB pobierz plik: Bezpieczna ciechanowianka - zgoda rodzica
docx Bezpieczna ciechanowianka - oświadczenie 15.46KB pobierz plik: Bezpieczna ciechanowianka - oświadczenie
docx Bezpieczna ciechanowianka - regulamin 19.42KB pobierz plik: Bezpieczna ciechanowianka - regulamin

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H