• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
25 stycznia 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowie będzie Monika Lemanowicz, dotychczasowa kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy typu A i B w Ciechanowie. Okazała się najlepszym kandydatem w konkursie ogłoszonym przez Urząd Miasta.

Nową dyrektor wyłoniono w trzecim konkursie, ogłoszonym w związku z zakończeniem kadencji poprzedniej dyrektor placówki. W pierwszym naborze żadna z osób nie spełniała oczekiwań pracodawcy, drugi został unieważniony z uwagi na niespełnianie warunków formalnych – wpłynęła jedna oferta. W trzecim oferty złożyły dwie osoby, spełniające wymogi formalne. Wyniki testu oraz rozmowy zdecydowały o tym, że funkcję dyrektora od 1 lutego obejmie Monika Lemanowicz.

Monika Lemanowicz ma 38 lat. Zarówno jej doświadczenie zawodowe jak i wykształcenie ściśle związane jest z pomocą społeczną. Od lutego 2017 r. kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy typu A i B w Ciechanowie, wcześniej w placówce tej ponad 10 lat pracowała jako terapeuta zajęciowy. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku fizjoterapia w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusickiego oraz Medyczne Studium Zawodowe z terapii zajęciowej (instruktor terapii zajęciowej).
Decyzją prezydenta miasta obowiązki kierownika ŚDS od 1 lutego przejmie dotychczasowa zastępczyni kierownika Dorota Sokołowska.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H