do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
24 stycznia 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

W związku ze zmianami zasad działania Specjalnych Stref Ekonomicznych w Polsce, prezydent Ciechanowa zaprasza przedsiębiorców na organizowane 14 lutego w ratuszu spotkanie informacyjne z przedstawicielami Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Omawiane będą możliwości wsparcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Ponadto Agencja Rozwoju Mazowsza zaprezentuje realizowane instrumenty proeksportowe.

Nowe przepisy zmieniają warunki i kryteria uzyskiwania przez przedsiębiorców pomocy publicznej w postaci zwolnienia z podatku dochodowego nawet do 55% wartości inwestycji. Przedsiębiorcy, zgodnie z nowymi zasadami, mogą korzystać z pomocy publicznej oferowanej przez Specjalne Strefy Ekonomiczne na terenie całej Polski (również m.in. na terenach prywatnych), a nie jak dotychczas wyłącznie na nieruchomościach objętych granicami strefy. Dla województwa mazowieckiego zwolnienie od podatku dochodowego przydzielane jest na 12 lat. Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w informacyjnym spotkaniu, dotyczącym powyższych kwestii, proszeni są o przesyłanie zgłoszeń pod adres e-mail: lub kontakt telefoniczny (23 674 92 53) do 11 lutego.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H