do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
07 stycznia 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Urząd Miasta przygotował upominki dla nowo narodzonych dzieci, zameldowanych w Ciechanowie. Akcja dotyczy maluchów urodzonych po 1 stycznia 2019 roku. Rodzic zgłaszający się do Urzędu Stanu Cywilnego otrzymuje bawełniane body z ciechanowską metką, zestaw kuponów i list gratulacyjny. Pierwszy pakiet tacie małego Miłosza przekazał dziś prezydent miasta.

Body na powitanie na świecie małych mieszkańców miasta to produkt ciechanowski. Urząd podjął współpracę z lokalną firmą. Ubranko wykonane jest z wysokiej jakości bawełny, pokryte ekstraktem z aloesu. Prócz body przygotowano zestaw kuponów i zniżek (m.in. karnety na basen, wejściówki oraz zniżki na różnego rodzaju usługi).

– Narodziny dziecka to ważne wydarzenie nie tylko dla rodziców, ale także dla miasta. Pracujemy na rozwój Ciechanowa również dla przyszłych pokoleń i staramy się, by Ciechanów pod każdym względem był miastem przyjaznym. Przygotowane przez nas upominki, to taki gest, poprzez który pokazujemy, że mieszkańcy są dla nas ważni od pierwszych chwil swojego życia – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.

Przekazywanie body dla nowo narodzonych mieszkańców to kolejna akcja skierowana do powiększających się rodzin. Prowadzona od 2017 roku proekologiczna akcja sadzenia przekazanych przez UM drzew przez świeżo upieczonych ojców spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H