do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
08 stycznia 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie trafiły dwa nowe boksy sfinansowane przez Urząd Miasta Ciechanów. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, które prowadzi schronisko, zrealizowało pod koniec roku inwestycję w odwodnienie ciągów komunikacyjnych, co rozwiązało problem zalewania kojców wodami opadowymi, spływającymi z okolicznych terenów.

Nowe boksy, które już zostały zainstalowane, mają wymiary 4x2 m. Posiadają drewniane podłogi, krytą tylną ścianę i dach oraz wyposażone są w ocieplone budy. Korzystają z nich 4 średniej wielkości psy. – Boksy bardzo się przydały. Wiosną planujemy rozbudować je o ogrodzone wybiegi, które zapewnią psom więcej komfortu i swobody – powiedziała kierownik schroniska Milena Abramczyk.

W ramach ostatniej inwestycji w odwodnienie przeprowadzono prace melioracyjne. Ułożono rury drenarskie i wykonano studzienki kanalizacyjne oraz zamontowano pompę automatycznie wypompowującą nadmiar wody, spływającej z rur drenarskich. Wykonano także nową instalację elektryczną, która pozwoli oświetlić wszystkie boksy na terenie schroniska. Prace związane z oświetleniem planowane są na wiosnę.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H