do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
13 września 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

W Ciechanowie systematycznie rozbudowywane są sieci kanalizacji wodociągowej i sanitarnej, tak by docelowo mieli do nich dostęp wszyscy mieszkańcy miasta. Obecnie ZWiK prowadzi roboty, mające na celu uzbrojenie terenów, powiększającego się osiedla obejmującego tzw. „święte” ulice.

Roboty wykonywane są etapowo. Teraz skupiają się na skrzyżowaniu ul. św. Rodziny i św. Antoniego. Systematycznie dostęp do sieci zyskają kolejne części tych ulic. Prace prowadzone będą także na ul. św. Franciszka. Zakład Wodociągów i Kanalizacji realizuje także inwestycje w innych częściach miasta. Niebawem wystartuje budowa sieci wodociągowej w ul. Krasińskiego. Pod koniec września na „Nowym Śmiecinie” zacznie się z kolei budowa sieci kanalizacji sanitarnej. Roboty przeprowadzone zostaną w ul. Partyzantów. Trwają uzgodnienia i prace projektowe, dotyczące ul. Widnej, Obozowej i Cichej, gdzie sieć ma powstać jeszcze w tym roku.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H