do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
13 września 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

Prace budowlane rozpoczęły się od wylewania fundamentów. Pierwszy w Ciechanowie niski park linowy powstaje przy ul. Kraszewskiego, obok hali sportowo-widowiskowej. Będzie to miejsce przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat.

O utworzeniu w Ciechanowie niskiego parku linowego, stanowiącego plenerową atrakcję dla najmłodszych, zdecydowali sami mieszkańcy, w głosowaniu na Budżet Obywatelski. Był to jeden ze zwycięskich projektów ogólnomiejskich.

Konstrukcja umożliwi dzieciom bezpieczną zabawę na wysokości około pół metra nad ziemią. Proste linowe przeszkody zawieszone będą między siedmioma platformami, zamontowanymi na stalowych słupach. Znajdzie się tam 12 równych ponad 4,5-metrowych przeszkód. Wśród tras będą mosty, skrzynki, drabiny wiszące czy wiszące wyspy. Konstrukcja zostanie wykonana z bezpiecznych i trwałych materiałów. Obok obiektu ustawiona będzie ławka. Inwestycja zostanie zrealizowana w najbliższych tygodniach.

Park linowy powstaje na terenie przyległym do hali sportowej, naprzeciwko placu zabaw, siłowni zewnętrznej oraz boiska do siatkówki plażowej.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H