• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Koronawirus SARS-CoV-2Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
13 listopada 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
Zdjęcie wykonane z góry. Na dużym, podłużnym szkolnym dachu zamontowano panele fotowoltaiczne
 

9 budynków użyteczności publicznej, w tym miejskie placówki oświatowe, kryta pływalnia, ZWiK, ZKM i Państwowa Uczelnia Zawodowa jest wyposażanych w panele fotowoltaiczne.

Roboty na dachach budynków już w całości zostały zaplanowane, a prace na części z nich są w zaawansowanym stadium realizacji. Budynki będą wyposażone w ogniwa o mocy do 40 kW. Panele zamontowano już na dachach Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 4. Na pozostałych budynkach (Szkoła Podstawowa nr 7, Przedszkole nr 10, kryta pływalnia, ZWiK; ZKM; PUZ – 2 budynki) trwają prace związane z realizacją inwestycji.

W ramach programu, realizowanego dzięki pozyskaniu unijnego dofinansowania, panele fotowoltaiczne trafiły już do objętych nim 116 gospodarstw domowych. W ramach realizacji zadania w centrum miasta pojawi się także ładowarka do samochodów elektrycznych. Dofinansowanie unijne dla miasta, to ponad 3,2 mln złotych.

Ciechanów jest liderem projektu wartego w sumie prawie 11 mln zł, wdrażanego w partnerstwie z gminami Glinojeck, Opinogóra Górna i Strzegowo, dofinansowanego łączną kwotą prawie 8 mln zł.

Kolejnym etapem realizacji inwestycji będzie montaż pomp ciepła, który podlega oddzielnej procedurze przetargowej.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H