do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
18 maja 2018
kategoria:
Aktualności strona główna
 

W rankingu Dziennika Gazety Prawnej „Skarbnik Samorządu” Ciechanów zajął pierwsze miejsce w kategorii gmin miejskich powyżej 20 tys. mieszkańców. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas Kongresu Perły Samorządu w Gdyni. Nagrodę odebrała skarbnik miasta Ewa Szeluga.

Wyboru najlepszych skarbników dokonano w ośmiu kategoriach gmin oraz trzech kategoriach powiatów (kategorie na podstawie wielkości jednostki). Tego typu ranking redakcja Dziennika Gazety Prawnej przygotowała pierwszy raz, postanawiając uhonorować osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie budżetu i finansów w poszczególnych samorządach. Zwrócono w ten sposób uwagę na rolę skarbnika, w tym na umiejętności stosowania przepisów prawa, jak również zarządzanie zespołem finansowo-księgowym. DGP przy tworzeniu rankingu brał pod uwagę przede wszystkim liczby. Przeanalizowane zostały dane dotyczące działów bezpośrednio podlegających skarbnikom.

Ciechanów był najlepszy i zajął pierwsze miejsce wśród gmin miejskich powyżej 20 tys. mieszkańców, które uwzględnione zostały w rankingu.

– Cieszę się, że zostałam doceniona jako skarbnik. Jednak przede wszystkim jest to wyróżnienie dla miasta. Tworzymy solidny zespół, który jest sprawnie zarządzany przez prezydenta i dzięki zaangażowaniu wielu osób mamy świetne wyniki. To też motywacja do dalszych działań, bo przed Urzędem kolejne wyzwania. Przy tak ważnym wyróżnieniu chciałam podziękować naszym współpracownikom za codzienną, rzetelną pracę – powiedziała skarbnik miasta Ewa Szeluga.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H