do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
18 maja 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

Sezon kąpielowy startuje pod koniec czerwca, ale ze sprzętu wodnego na kąpielisku „Krubin” i na Kanałach mieszkańcy i przyjezdni będą mogli korzystać już od najbliższej soboty. Przy ładnej pogodzie, w weekendy, każdy będzie mógł bezpłatnie wypożyczyć kajak.

W związku z ładną pogodą oraz zainteresowaniem mieszkańców, MOSiR, który administruje miejskimi kąpieliskami, uruchamia wypożyczanie sprzętu wodnego jeszcze przed sezonem. Kajaki będzie można wypożyczać na kąpielisku „Krubin” w soboty i niedziele w godzinach 10.00-18.00. Wypożyczalnia na Kanałach także będzie działała w weekendy, od godz. 11.00 do 18.00.

Można swobodnie korzystać z plaży na zrewitalizowanym kąpielisku „Krubin”, kąpiel jest natomiast przed rozpoczęciem sezonu letniego (23 czerwca) niewskazana. Nad bezpieczeństwem wypoczywających w weekendy na kąpielisku czuwać będzie ratownik.

W wakacje, gdy sezon ruszy, kąpielisko „Krubin” będzie czynne codziennie i wówczas będzie można wypożyczać także rowery wodne oraz korzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych w pełni sezonu.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H