• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
12 sierpnia 2016
kategoria:
Aktualności strona główna
Zdjęcia chodnika i ulicy przed i po remoncie
 

Zakończył się remont chodnika przy ul. Wyspiańskiego oraz remont nawierzchni na fragmencie ul. Czarnieckiego. Są to kolejne zrealizowane zadania z listy działań inwestycyjnych i remontowych na 2016 rok, którą opracowano po spotkaniach osiedlowych z prezydentem.

Na ul. Wyspiańskiego na odcinku od. ul. Żeromskiego do ul. Letniej wyremontowany został chodnik po lewej stronie. Zerwane zostały betonowe płytki, w ich miejsce położono kostkę brukową. Zakończono również remont nawierzchni na 200-metrowym odcinku ul. Czarnieckiego. Na fragmencie między ul. Widną a Szymanowskiego zerwana została stara nawierzchnia, wylany został asfalt.

W ostatnim czasie poprawiono nawierzchnię na ulicy Słońskiego, utrwalono emulsją i gresami również ul. Wiosenną oraz gruntowy odcinek ul. Rozy Roboty. Obecnie prowadzone są prace przy budowie ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Sikorskiego, między ul. Armii Krajowej a 11. Pułku Ułanów Legionowych oraz przy budowie drogi łączącej pętlę miejską z ul. Powstańców Wielkopolskich. Ruszył również remont chodnika przy ul. Moniuszki.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H