do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
12 kwietnia 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Z informacji otrzymanych od dyrektorów wszystkich miejskich szkół wynika, że w poniedziałek, wtorek i środę, mimo trwającego w placówkach strajku, egzamin ósmoklasisty odbędzie się. Kadra konieczna do organizacji sprawdzianu została zapewniona.

W poniedziałek, 15 kwietnia, uczniowie ósmych klas szkół podstawowych będą pisali egzamin z języka polskiego. We wtorek z matematyki, w środę z języka obcego. W tym tygodniu, mimo ostatnich trudności, szkołom udało się zorganizować przeprowadzenie całego cyklu egzaminów gimnazjalnych.

Strajk nauczycieli rozpoczął się w poniedziałek, w Ciechanowie trwa w sześciu szkołach podstawowych i siedmiu przedszkolach, czyli we wszystkich dla których organem prowadzącym jest miasto. W części placówek w tych dniach dzieci nie przyszły na zajęcia. W jednostkach, gdzie obecnych było kilku, kilkunastu, czy kilkudziesięciu uczniów, opieka została zapewniona.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H