do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
11 kwietnia 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
 

W sobotę, 13 kwietnia, w Centrum Handlowym Mrówka w Ciechanowie, w godz. 16.00-18.00 odbędzie się akcja „Zmień bojler na kaloryfer”, organizowana przez PEC Ciechanów, Stowarzyszenie Mazovia ProActiv oraz galerię. Przedsięwzięcie ma na celu zachęcenie mieszkańców do aktywności.

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich mieszkańców Ciechanowa, szczególnie amatorów sportu, którzy chcą zadbać o sylwetkę na lato i pochwalić się „kaloryferem” na brzuchu. Przewidziane są otwarte treningi, które poprowadzą trenerzy Stowarzyszenia Mazovia ProActiv, odbędzie się pokaz Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin, będzie możliwość pomiaru masy ciała oraz tkanki tłuszczowej a także przewidziany jest konkurs z nagrodami. Do wygrania będą vouchery całodzienne i terminowe do klubu Fitness ze strefą relaksu, ufundowane przez firmę Premium Gym oraz karnety na krytą pływalnię. Akcja odbędzie się przy współpracy z Ciechanowskim Klubem Karate Kyokushin, MOSiR oraz Premium Gym.

Harmonogram wydarzeń:

 • godz. 16.00 – rozpoczęcie, start treningu dla dzieci
 • godz. 16.30 – pokaz w wykonaniu Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin
 • godz. 17.00 – start treningu dla dorosłych
 • godz. 17.30 – konkurs z nagrodami

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H