do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
03 października 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

Nowo wybudowany niski park linowy, który powstał obok hali sportowej, jest pierwszym w Ciechanowie tego typu obiektem. To miejsce przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 13 lat.

Konstrukcja umożliwia dzieciom bezpieczną zabawę na wysokości około pół metra nad ziemią. Proste linowe przeszkody zawieszone są między siedmioma platformami, zamontowanymi na stalowych słupach. Znajduje się tam 12 równych ponad 4,5-metrowych przeszkód. Wśród tras znalazły się mosty, skrzynki, drabiny wiszące czy wiszące wyspy. Konstrukcję wykonano z bezpiecznych i trwałych materiałów. Obok obiektu ustawiono ławkę.

Park linowy powstał na terenie przyległym do hali sportowej, naprzeciwko placu zabaw, siłowni zewnętrznej oraz boiska do siatkówki plażowej.

O utworzeniu w Ciechanowie niskiego parku linowego, stanowiącego plenerową atrakcję dla najmłodszych, zdecydowali sami mieszkańcy, w głosowaniu na Budżet Obywatelski. Był to jeden ze zwycięskich projektów ogólnomiejskich.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H