• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
05 października 2018
kategoria:
Aktualności strona główna
Plakat informujący o konkursie fotograficzno-plastycznym

„100 dobrych uczynków na 100-lecie Polski” to projekt realizowany przez Stowarzyszenie Ciechanowski Wolontariat. Organizatorzy zachęcają do składania konkursowych prac, dokumentujących wolontariackie zaangażowanie i dobre uczynki dla lokalnej i nie tylko lokalnej społeczności. Mogą to być fotografie lub prace plastyczne wykonane w dowolnej technice, przedstawiające udział mieszkańców miasta w projektach społecznych lub ich indywidualne działania na rzecz innych osób.

100 fotografii lub prac plastycznych, które będą dokumentować 100 dobrych uczynków, zaprezentowanych zostanie na wystawie w COEK STUDIO. Wszyscy autorzy prac, które trafią na wystawę zostaną nagrodzeni. Następnie wszystkie zdjęcia i obrazy umieszczone zostaną w kapsule czasu, którą będzie zakopana w jednym z ciechanowskich parków, z myślą o przyszłych pokoleniach.

– Chcemy by obraz naszego patriotyzmu rozumianego jako dbanie o drugiego człowieka czy działanie na rzecz społeczności lokalnej był inspiracją dla ludzi żyjących w naszym mieście za kolejne 100 lat Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta do udziału w naszym projekcie – powiedziała prezes Stowarzyszenia Ciechanowski Wolontariat Marzena Lentowszczyk.

Prace należy składać do 14 października. Każdy może złożyć od jednej do pięciu prac. Fotografie można dostarczyć w formie elektronicznej na adres e-mail . Prace można również przekazać osobiście lub listownie do siedziby Stowarzyszenia Ciechanowski Wolontariat przy ul. Śmiecińskiej. Każda praca musi być opisana: imieniem i nazwiskiem autora, musi zawierać tytuł i krótki opis, nazwę organizacji (jeśli osoba zgłaszająca do takiej przynależy). Prace nieletnich powinny zawierać oświadczenie opiekuna wyrażające zgodę na jego udział w konkursie. Należy podać numer telefonu kontaktowego oraz swój adres e-mail. Szczegóły znajdują się w opublikowanym poniżej regulaminie.

Projekt realizowany jest przy wsparciu miasta.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
docx Regulamin konkursu 25.46KB pobierz plik: Regulamin konkursu

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H