do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
30 listopada 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

Trzydniowy Jarmark Bożonarodzeniowy rozpocznie się 7 grudnia. Przed ratuszem pojawią się stoiska, w tle rozbrzmiewać będą dźwięki kolęd i świątecznych piosenek. Zaplanowane są występy zespołów, pokazy, zabawy, spotkanie ze Świętym Mikołajem i elfami, pojawią się także Motomikołaje. W niedzielę odbędzie się Wigilia dla Mieszkańców.

Jarmark zacznie się w następny piątek, 7 grudnia, o godzinie 15.00. Tego dnia trwał będzie do godziny 19.00. Na scenie występować będą: uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4, nr 5, nr 10 oraz STO, pojawi się Krach Band, chór Sine Nomine oraz grupa Maori z tańcem ognia.

W sobotę jarmark ruszy już o godzinie 10.00. Na początek śpiewane będą kolędy, a następnie o godz. 11.00 gościć będą Motomikołaje. Od godz. 12.00 do godz. 19.00 przewidziane są kolejne występy i atrakcje. Zaprezentuje się m.in. zespół Mały Ciechanów ze Szkoły Podstawowej nr 5, pojawią się Pozytywnie Historyczni, uczniowie Szkoły Podstawowej TWP oraz mali artyści z Akademii Dźwięku wraz z Łukaszem Juszkiewiczem, uczniowie „trójki” i Forte-Piano. Tego dnia będzie można posilić się za darmo czerwonym barszczykiem.

W niedzielę jarmark rozpocznie się o godz. 10.00. Po godz. 11.00 kolędy zagra orkiestra dęta OSP Ciechanów. O godzinie 12.00 prezydent złoży świąteczne życzenia i odbędzie się Wigilia dla Mieszkańców. W czasie jej trwania wystąpią: Żywioły ART, Głos Wołającego Na Pustyni, Akademia Małych Odkrywców oraz Joanna Kiszkurno. Na Wigilię przygotowany będzie poczęstunek oraz grzaniec. Na najmłodszych czekał będzie Święty Mikołaj wraz z elfami. Jarmark zakończy się o godzinie 15.00.

W trzydniowym wydarzeniu weźmie udział około 40 wystawców. Na jarmarku będzie można kupić m.in. regionalne potrawy, pieczywo, sery, wędliny, słodycze, napoje jak również rękodzieło, zabawki, stroiki, różnego rodzaju akcesoria i ozdoby świąteczne.

Jarmarku Bożonarodzeniowy organizują: Urząd Miasta Ciechanów i Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO we współpracy z MOSiR.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H