do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
30 listopada 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

W najbliższą niedzielę, 2 grudnia, w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego 8 odbędą się II Rodzinne Mikołajki. Hasło tegorocznej imprezy to „Pomagamy Kacprowi!” W ramach tego charytatywnego wydarzenia zaplanowane są koncerty, pokazy, treningi sportowe, konkursy, licytacja i kiermasz ozdób świątecznych.

Rodzinne Mikołajki organizowane są przez stowarzyszenie Mazovia ProActiv pod patronatem prezydenta miasta. Dzieci mają wstęp za darmo, bilet dla dorosłych będzie kosztował 10 zł. Wydarzenie startuje o godz. 10.00.

W programie znalazł się występ zespołu tanecznego Mada Dance, koncert Łukasza Juszkiewicza oraz zespołu Euro-Dance. Przewidziane są: fitness, zumba, pokaz karate, turniej rodzinny i atrakcje związane z historią. Osoby powyżej 15 roku życia będą mogły wziąć udział w treningu krav magi. Odbędzie się także licytacja przedmiotów i świąteczny kiermasz.

Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Kacpra Niewiadomskiego.
Szczegóły i dokładny program wydarzenia dostępne są na stronie mazoviaproactiv.pl oraz na facebookowym profilu stowarzyszenia.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H