• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
16 kwietnia 2018
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Ukazał się Kalendarz Miejskich Wydarzeń Wiosna/Lato 2018. Urząd Miasta czwarty rok z rzędu wydał publikację z informacjami o przedsięwzięciach organizowanych, współorganizowanych i wspieranych przez miasto, o inicjatywach jednostek podległych, współpracujących i akcjach społecznych. Kalendarz dostępny jest w wersji papierowej oraz elektronicznej.

Mieszkańców i przyjezdnych w najbliższych miesiącach czekają koncerty, m.in. Quebonafide, Raz Dwa Trzy, Lady Pank. W ramach Dni Ciechanowa wystąpią: Feel, Skaldowie i Trubadurzy, odbędzie się także Mecz z Gwiazdami. Planowane są tradycyjnie Otwarte Spotkania Motocyklowe jak również Motorownia. Fanów Sportu czeka np. Ciechanowskie Święto Biegania, Strefa Kibica, Mazovia MTB Marathon. W kalendarzu znajduje się chronologiczny spis z datami, godzinami i miejscami. Zamieszczone są również plakaty.

W Ciechanowie prowadzimy szereg inwestycji, remontów, jednak nie tylko nowa infrastruktura wpływa na to, że miasto staje się miejscem coraz bardziej przyjaznym i atrakcyjnym. Ono musi „żyć”, a takie „ożywienie” gwarantują wydarzenia ciekawe, różnorodne, skierowane do dzieci, dorosłych czy seniorów. Cały spis dostępny jest w podręcznej książeczce. Staraliśmy się trafić w różne gusta, polegaliśmy także na doświadczeniach z lat poprzednich, kiedy to mieszkańcy swoją obecnością sami dawali sygnały, w którym kierunku powinniśmy iść, jeśli chodzi o organizację naszych przedsięwzięć – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.

Bezpłatny Kalendarz Miejskich Wydarzeń dostępny jest między innymi w ratuszu, w punktach, do których dostarczana jest Gazeta Samorządu Miasta Ciechanów, restauracjach i hotelach. Opublikowany został również w wersji elektronicznej – poniżej.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Kalendarz Miejskich Wydarzeń Wiosna-Lato 2018 5.82MB pobierz plik: Kalendarz Miejskich Wydarzeń Wiosna-Lato 2018

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H