do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
13 kwietnia 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

Dziś rozpoczęły się prace na drodze dojazdowej do osiedli „Witosa Apartaments” oraz „Villa Art” przy ul. Witosa. W ramach inwestycji, która potrwa około 3 tygodni, wybudowany zostanie nowy chodnik oraz staną trzy latarnie.

Wykonawca przeprowadzi roboty ziemne, rozbiórkowe i drogowe. Zdemontowana zostanie część jezdni z płyt betonowych. Jest to droga Gminy Miejskiej Ciechanów, chodnik, który przy niej powstanie będzie miał około 70 m długości i 2 m szerokości. Ułożony zostanie z szarej betonowej kostki brukowej.

Jeżeli chodzi o oświetlenie, będzie ono dostosowane do tego przy pętli miejskiej. Na słupach zamontowane zostaną oprawy sodowe. Uruchomienie oświetlenia będzie możliwe po przeprowadzeniu procedur związanych z przyłączeniem do prądu.

Budowa chodnika i oświetlenia jest zwycięskim projektem obywatelskim, wybranym przez mieszkańców osiedla „Płońska”. Ze względu na przedłużające się procedury przetargowe (brak ofert w dwóch przetargach) oraz warunki atmosferyczne, inwestycja została przesunięta z 2017 roku na 2018.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H